Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék túllépni ezen?

Hogyan tudnék túllépni ezen?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon-nagyon jó barátnőm. Kb 2 évig voltunk barátnők, de nemrég én megszakítottam vele a kapcsolatot. Ez azért van, mert rossz hatással volt rám, elizolált a többi embertől, és zsarolt. De ne gondoljatok egy gonosz lányra. Látszólag egy aranyos, életvidám lány. De nekem elegem lett belőle. Viszont nehéz nem gondolni Rá. Sokat gondolkodok mostanában a barátságunkról, a problémáiról, stb. Egyébként 16 éves lány vagyok, ha ez számít. Tudtok valamit javasolni? Az szóba sem jöhet, hogy újból jóban legyünk.

2017. aug. 2. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Az szóba sem jöhet, hogy újból jóban legyünk."


Akkor mi a kérdés?

2017. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem érthető voltam. Leírtam, de itt van mégegyszer: sokat pörög ezen az agyam, de szeretnék túllépni az egészen fejben is és ehhez kérek tanávsokat.
2017. aug. 2. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
keress egy másik nagyon-nagyon jó barátnőt. az majd elfeledteti a régit.
2017. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tartsd szem előtt az okot amiért megszakítottad vele a kapcsolatot. Gondolom nem ok nélkül...
2017. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!