Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon megalázott a főnököm...

Nagyon megalázott a főnököm (és egyben mentorom). Hogyan lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Mint feljebb írtam, a mentorom is ezért esett nagyon rosszul amit mondott mások előtt. A szakmai hozzáértésemet nem hogy megkérdőjelezte hanem egyenesen leszólta több ember előtt és ez borzasztóan rosszul esett... :( 22/L
2016. szept. 4. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk kapd össze magad..
2016. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
ha van annyira értelmes ember, akkor négyszemközt megmondhatod neki, hogy neked ez rosszul esett, és nem kéne mások előtt megalázni
2016. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
4szem közt küldd el a kr**a anyjába az ilyet. az ilyen nem mentor, hanem egy gyökér.
2016. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit erős dolog az ha valakit mások előtt aláznak meg mert nem megy még annyira a dolog amibe dolgozol és azért mégsem mások előtt kell megaláznia. De ez is egyfajta ösztönzés ami elég durva és sokan zokon veszik de a főnök mentorod azt próbálta beléd "verni" hogy szedd össze magad mert látja hogy nem vagy egy elveszett csak bizonytalan és igen is fújd fel magad és mutasd meg hogy többre vagy képes. Sokaknál ez a fajta ösztönzés szokott bejönni, de persze akkor sem kell megalázni a másikat főleg mások előtt. De nem rosszból mondom ezt tényleg picit kapd össze magad mutasd meg hogy vagy te olyan jó. Ha meg szemétkedni akar akkor úgy is megfogja tenni minden egyes alkalommal. Szerintem beszéld meg vele ezt ha probléma van akkor azt négyszemközt közölje veled és ne mások előtt tegye megalázóan.

engem is egy hatalmas megalázás küldött a padlóra és depressziós is lettem. Igaz nem a munkámban volt hanem a társasági életembe akkor egy ideig magam alatt voltam, semmi se érdekelt, semmihez nem volt kedvem. Aztán egy napon rájöttem hogy okkal aláztak meg és tennem kell azért hogy megmutassam hogy lehetek sokkal jobb is mert könnyű tenni érte csak az akarat erőmön és a hozzá állásomon kell változtatnom, és tényleg így volt mert felfújtam magam, felhergeltem magam hogy én megmutatom hogy sokkal többre vagyok képes. Igaz hogy majdnem 3 évnyi kemény és fárasztó munkámba került, de egyből elértem azt hogy legyen jó társasági életem, sikert érjek el párkapcsolat terén és munkahelyet váltottam jobb bérért és nem féltem attól hogy ott a hibám miatt pár nap után kirúgnak hanem odamentem és teljes erőbedobással csináltam ami ki volt adva.

2016. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!