Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, hogy a barátaim...

Az normális, hogy a barátaim elvesztése ennyire fáj?

Figyelt kérdés

Volt 2 barátom akiket elvesztettem. Nagyon közel álltunk egymáshoz ès nèha fizikai fájdalmat okoz a hiányuk. Szoktam sírni is, tudom mennyire gáz :'(


Jártunk egymásnál, együtt jártunk bevásárolni, tervezgettünk, mások rokonoknak nèztek minket. Eddigi èletem során csak Ők vtak az èletemben, családom nincs, szüleimmel nem nagyon beszèltem soha sem, egyikük már meg is halt meg egyedül èlek :(


Felszínes beszèlgetèsek vannak, de egyik se ilyen. Nagyon fèlek attól, hogy soha nem lesz már ilyen bensősèges kapcsolatom, nagyon egyedül maradtam :'(


22/F



2017. aug. 4. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nincsen semmi rendhagyó hogy fáj a barátaid elvesztése. Az sem gáz hogy sírtál ez miatt, a férfiaknak is vannak érzéseik ugyanúgy, és jobb ha kiadod magadból a fájdalmat.

De mi miatt veszítetted el a barátaidat?

2017. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyikük minden ok nèlkül lepattintott, a másik meg mellè állt ès nagyon fájt. Őt èn martam el
2017. aug. 4. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élet ilyen. A legtöbb emberi kapcsolat mulandó. Normális, hogy ennyire fáj, főleg, ha nincs családod és párkapcsolatod, de ne add fel. Lény nyitott az emberek felé, amennyire csak lehet, és akkor idővel remélhetőleg találsz valakit, de őszintén szólva egy stabil párkapcsolat jelentené a megoldást.
2017. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, de a normális lányok ebben a korban már foglaltak, a fiatalabbak meg éretlenek, ritka mint a fehér holló a komolyabb gondolkozású. Maradtak a ribik meg a lotyók, de azok egy dugáson kívül nem jók semmire, érzelmi szükségletet nem tudnak megadni :/
2017. aug. 4. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ok, kérdező, ha te így gondolkodsz a lányokról, akkor nincs miről beszélnünk. Csinálj, amit akarsz, te nagy jövőd sehogysem lesz.
2017. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Eddig nem így gondolkoztam, de a 2 barát az lány volt és az egyik mikor össze került a pasijával elég durván koppitott, pontosabban még csak nem is Ő, hanem a pasijával írogattatott a telefonjáról, a másik meg melléjük állt meg elkezdett inkább azzal a hapival haverkodni.


Szted ezek után mit kellene gondolnom?


Én eddig hittem a fiú-lány barátságban, mind2-t a tesómnak tartottam, mind2ért megtettem mindent és számomra elég világossá vált, főleg amit a pasi írogatott nekem, hogy végig csak én akartam ezt a barátságot, a lány(ok) csak szánalomból lógtak velem.

2017. aug. 4. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Most vagy az van a dologban, hogy a srác féltékeny, vagy az, hogy a leányzók kihasználtak valahogy. Nem tudom, csak találgatok. Viszont én azt mondom, hogy keress barátokat, persze ne görcsösen, mert akkor könnyen belefutsz egy újabb rossz baráti kapcsolatba. Idővel lesznek barátaid, sőt én úgy gondolom, hogy már lehet van is olyan, akivel majd mélyebb kapcsolatot tudsz ápolni, csak még nem beszélgettek annyit. A baráti kapcsolatok nem olyanok mint egy átlagos családi kapcsolat, itt függetlenedés könnyen beáll. Sajnos ezekkel a dolgokkal számolni kell. Nekem volt egy tényleg nagyon jó barátom, csak annyi volt a baj, hogy szakított a barátnőjével és nem egyszer bepróbálkozott (Nem "nyíltan", de a közeledéséből látszott.). Nem szakítottam meg vele a kapcsolatot, de tartom a távolságot. Erre számíthattam volna azért. Bár kétlem, hogy nálad ez a formáció állna fenn, lehetséges, hogy valamilyen pletyka miatt húzódtak el. Sajnálom. Sok sikert, és nem kell félned! Könnyen lesznek még mélyebb baráti kapcsolataid! :)
2017. aug. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sztem kihasználtak, mert a leányzó aki a pasival koptatott le, mielőtt hozzáköltözött, olyanokat mondott, hogy barátkozzak másokkal meg mèg rengeteg kaland vár rám... mikor összeköltöztek, a telefont alig vette fel, Facebookon alig írt vissza. A másik meg ha szimplán azèrt mert jobb kèpűbbnek tartja azt a komát akivel am. mèg csak nem is találkozott ès e miatt engem kevesebbre tart akit egyèbkènt 10 ève ismer, akkor Ő se volt igaz barát :(


De az Ő álláspontja is az, hogy a pasi kavart be, ha ez igaz akkor mièrt hagyja azóta is, hogy nèzegesse a profilját meg írogasson másoknak róla? Utólag kiderült, hogy írogat több embernek...

2017. aug. 7. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!