Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek normális, ha nem...

Szerintetek normális, ha nem zavar, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar, hogy nincsenek barátaim. Sőt az sem, ha más szerint ez nem normális.
2015. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Normális csak mert nem vagy megfelelési kényszeres bábú jellemtelen senki sz darab pofázós nagypofájú pic.sa.
2015. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem igazán. Ha most még nem is, de később eluralkodhat rajtad a magányérzet és sajnálhatod, hogy korábban nem barátkoztál többet.
2015. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Én is így vagyok ezzel. Elvagyok egyedül, élem az életem és kész.


Ettől függetlenül biztos hogy akad az ember életében olyan időszak mikor igényelné, és az jut majd eszébe hogy miért nincs. Bár én nem szoktam gondolkozni a mi lett volna ha kérdéseken mert semmi értelmük.

2015. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
engem sem zavar hogy nincsennek barataid.
2015. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ember legjobb barátja saját maga. A kiegyensúlyozott embert onnan ismered meg, hogy akkor is boldog, amikor egyedül van.
2015. nov. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ami nem zavar téged és nem ártasz vele másoknak, azzal nincs semmi gond.
2015. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertált emberek kevésbé vágynak társaságra, és ha arra is vágynak nagyon megválogatják kivel barátkoznak. Szeretnek egyedül lenni és nem magányosak ettől, mert számukra szükség van egyedüllétre. Az extrovertáltak (akik a népesség nagyobb részét adják) rendszerint antiszociálisnak titulálnak amikor nem keresed a társaságot. Teljesen rendben van az amilyen vagy, az pedig, hogy a többi nem érti meg a fentebbi okok miatt ezt, az már az ő problémájuk. Attól nem leszel kívülálló, mert nem állsz be a sorba.
2015. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
A normális nem normális, ha az ember nem normális!
2015. nov. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!