Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetne megoldani azt,...

Hogy lehetne megoldani azt, hogy egy ismerősöm itt aludjon nállam?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy ismerősöm, akit nem nagyon engednek sehova a szülei, pl.: más embereknél aludni (1-2 embernél aludhat). Már majdnem mindennel probálkoztunk, nálla nem lehet, és mást nem akarunk belekeverni ebbe a dolgoba. Kiszökni nem tud.

2017. aug. 10. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Nálam

Nála

Náluk


1 darab L-lel

2017. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdéssel az a baj hogy nem értjük ki ez az ismerős és miért akarod hogy ott aludjon... Ha jól értem az illető 18 év alatti.
2017. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem alszol Te nála?

Nekem pl nem engedték, hogy nálam bárki is aludjon, ezért mindig én mentem máshoz. Biztos oka van, hogy nem szeretnék, tartsátok tiszteletben.


21L

2017. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja ne haragudj, most értettem meg, hogy nála sem lehet.:D egyébként barátnő/barát vagy kapcsolat? Nem tudjátok, hogy mi az oka, hogy nem engedik?
2017. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülők megbeszélik egymás között, vagy te alszol ott.
2017. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!