Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan becézzem a legeslegjobb...

Hogyan becézzem a legeslegjobb barátnőmet? ő 15 éves lány én meg 18 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
arra gondoltunk csináltatunk karkötőt amin a másik beceneve van de nem jut eszembe semmi ő engem szökenönek hiv valakinek esetleg ehhez hasonlo nem jut eszebe?

2017. aug. 12. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem fordítva írtad a korotokat?
2017. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiscsitri-
2017. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem mindketten lányok vagyok csak ő 15 én meg 18 vagyok
2017. aug. 12. 10:59
 4/7 A kérdező kommentje:
*vagyunk
2017. aug. 12. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. Én mindig adok valami hüyle becenevet ismerösöknek. Így hogy nem ismerjük honnan kéne tudni milyen nevet adj neki. Ha engem kérdezel, akkor mondok én, de köze nem lesz hozzá. De tessék random irok valamit, ahogy én hívom egy csaj ismerösömet : Hallod
2017. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak van valami, ami jellemzi!

Nagyseggű, - vagy valami!

2017. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A "szőkenős" megszólítás sem igazán hízelgő. Biztos, hogy karkötőn akarod hirdetni?

Főleg úgy, hogy a barátnőd megszólítására is tőlünk kérsz tanácsot. Eddig hogy szólítottad?

2017. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!