Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is van hasonló helyzetben...

Más is van hasonló helyzetben ( Barátok nélkül)?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok , és azt veszem észre lassan , hogy egy barátom sincs jóformán. Akikkel mindig is jóba voltam azok külföldön , vagy más városokba költöztek így nagyon ritkán tudunk találkozni. És egyedül az van , hogy a párommal járkálok el mindenhova ami persze jó , de furcsa , hogy ahogy telik az idő kikopnak a barátságok.


Van itt valaki aki hasonló cipőbe jár ? Ha igen , titeket mennyire zavar az , hogy nincs egy normális baráti társaságotok ?


2017. aug. 13. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. Elütöm az időt magamba, meló itán úgysincs őlyan sok szabadidő.
2017. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a helyzet. Van 1-2 egyetemi haverom, akikkel néha összeülök, vagy 1-1 programot szervezünk, de különösebben nem keressük egymás társaságát mert nekik rajtam kívül vannak barátaik :D


Mondjuk én azt vettem észre hogy nem is valók nekem a barátok. Nem tudok értelmes dolgokról beszélgetni, jobban érzem magam egyedül.

2017. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ez a helyzet. Próbálom megváltoztatni, de eddig nem sok siker történt.


26/F

2017. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zavarni zavar, de nem tudok mit kezdeni vele :)

Úgyhogy élvezem az életet barátok nélkül.

2017. aug. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

legalább van csajod XD

nem te vagy a világvége nyugi. csajom sincs, barátaim sincsenek, de majd lesz jobb.

2017. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!