Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek legjobb...

Hogyan szerezzek legjobb barátnőt?

Figyelt kérdés

Most fogok egyetemre menni és jó lenne végre egy legjobb barátnő mert már évek óta nincs.

Középsuliban két lányklikkre volt osztva az osztály én pedig a kettő között álltam. Ez azt jelentette hogy senki nem utált úgy hogy ne szólna hozzám ha kérdezek, de nem is szerettek annyira hogy bármi bizalmasba beavassanak. Szerintem hülyeség ez a klikkesedés és mindenkivel jóba akartam lenni legalább, lehet azért nem bíztak bennem mert nem köteleződtem el egyikhez sem.

Általánosban voltam csajklikk tagja ahogy 5-en voltunk legjobb barátnők de ott sem volt az hogy valakivel szorosabb lenne az alapnál, meg ugyebár gyerekek voltunk, azt nem is veszem komolyan.

Szóval azok a régi barátnőim másik suliba mentek és ott a saját osztályukban szereztek nálam jobb barátokat.


Próbáltam bebeszélni magamnak hogy a párom is be tudja tölteni a legjobb barátnő szerepet de ez nem igaz, gondoljunk pl arra egy férfival nem lehet órákon át élvezetesen shoppingolni, vagy kibeszélni a női problémákat.


Most viszont itt van egy új kezdet és szeretném jól csinálni. Sosem éreztem azt hogy én lennék valakinek az első számú barátnője, én viszont tartottam annak másokat és csalódnom kellett.


Egy vicces megjegyzés, tök undorító mikor azok a női magazinos oldalak kiírják a nyereményjátékot és ez a szöveg: taggeld be a legjobb barátnődet hogy ketten nyerjetek! Én meg így ha, ha, haha. :( Vagy nem jelentkezek vagy jobb híján a pasimat vagy anyámat jelölöm. Másoknak meg a világ legtermészetesebb dolga hogy van egy barátnőjük akivel egy csapat és támogatják egymást bármi történjen...



2017. aug. 15. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Erre nincsen tuti tipp. Szerencse kérdése is. Szólíts meg embereket, legyél beszédes (de mértékkel), érdeklődő, segítőkész.
2017. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most leszek harmadéves. Nálam is tipikus tapasztalat,hogy senkinek nem vagyok első a listában,mert mindig van valaki aki jobb és érdekesebb nálam. Egyszer tettem fel én is egy hasonló kérdést itt a gyakorin,hátha valaki tud valami jó tanácsot adni,erre megkaptam h pasizzak inkább,ne barátnőket keresgéljek.... hát ez tényleg igazi értelmes választ volt... mint te is leírtad, egy pár nem tudja a barátságokat helyettesíteni. Két külön funkció,az egyik nem tudja a másikat pótolni.


Na de,te csak még most fogsz egyetemre menni,úgyhogy bármi lehetséges lesz! :) Drukkolok neked,hogy megtaláld a közegedet!

2017. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Ezt nem lehet erőltetni. Erről most az egyik barátnőm jut eszembe, akivel állandóan beszélgettünk, aztan kb 2 hétig alig-alig, mert elfoglaltak voltunk én meg mindig fáradt és senkivel nem volt kedvem beszélgetni, ő meg próbálta erőltetni, hogy "oké ezt a témát kivégeztük, most mi legyen a következő?"

Így nem lehet beszélgetni. Barátnőt se így keress. Csak próbálj meg mindenkihez közeledni, ismerkedj velük, beszélgess velük, aztan akivel a legjobban eltudsz beszélgetni és elvezitek egymás társaságát, azzal úgy is keresni fogjatok még egymást, aztán majd kialakul. 14/l

2017. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megoldással nem tudok szolgálni. Viszont én is ilyen helyzetben vagyok, szóval érdekelne, hogy másnak sikerült-e túljutni ezen.


(Egyébként, ha van itt pécsi, 17 körüli lány az írjon nyugodtan) :)

2017. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok. Most megyek egyetemre,nekem is hiányzik egy legjobb barátnő
2017. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Legjobb barátnőt nem tudsz varázsütésre szerezni, ez szerintem azért egy hosszabb folyamat, meg kell ismerkednetek, beszélgetned kell, kell tenned azért, hogy a bizalmába férkőzz, hogy megszeressen, és persze te is őt. Sajnos nekem sincs már legjobb barátnőm, már 2 éve nem beszélünk a már volt legjobb barátnőmmel, és nyáron tettem szert pár új haver lányra (direkt írom így) de ők nem lettek sajnos barátnők, annyira hiányolok én is magam mellől egy barátnőt, hogy túl rámenős voltam. De ebbe a barátnő nélküli nyomorba vigasztal, hogy valaki ugyanabba a helyzetbe van, hogy már a pasiját vagy az anyját kell megválasztania barátnőjének. :D :(
2017. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha még aktuális, nekem írhatsz, én is ebben a cipőben járok. :) 21/L
2020. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!