Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találjak hozzám hasonló...

Hogy találjak hozzám hasonló embereket? Van egy legjobb barátom de mostanában nem nagyon jövünk ki. Én komolyabb vagyok, neki még gyerekes a felfogása. Úgy ahogy a többi osztálytársamnak is. Hogy szerezzek így barátot?

Figyelt kérdés

Mindig is érettebb voltam a koromnál, sokkal jobban kijöttem a felnőttekkel, talán mert mindig köztük voltam. Úgymond 'hamar fel kellett nőnöm', ezért komolyabban látok bizonyos helyzeteket. Nem lelem örömöm mások kibeszélésében és a legjobb barátnőm is kezd már nagyon idegesíteni. Nem tartom magam koravénnek, tudok lazulni és hülyülni de...valahogy sosem találom a megfelelő embert.

16/L



2014. nov. 14. 20:00
 1/2 gegefox ***** válasza:

Szerintem először is fontos hogy téged milyen témák érdekelnek, milyen céljaid vannak.

Az az ,ez alapján keresgélni. Akár olyan csoportok után is akik hasonló beállítottságúak .

PL: hobbid, egyéb.

2014. nov. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

facebook-ról nézegethetsz lányokat, kérdezz tőlül tesztet (pl.:mi a hobbid?,mi a kedvenc állatod?)vagy iesmiket!

Sok sikert!

2014. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!