Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kollégisták! Neketek milyen...

Kollégisták! Neketek milyen volt az első pár hét? Hogyan ismerkedtetek? Milyen élményeitek vannak/voltak?

Figyelt kérdés
Most megyek középiskolába, és kollégista leszek. Nagyon izgulok, hogy milyen lesz, és kíváncsi vagyok, hogy nektek milyen élményeitek vannal/voltak?

2017. aug. 15. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szervezett a suli tabort a bekoltozes elott? Nekunk volt un. golyatabor (igen a gimi elott), kb 4 napos, a szallas a koliban volt, tehat mar be voltunk osztva. Tehat, mar akivel ott egy szobaba vagy osztva, elkezdesz baratkozni. Aztan lehet, higy valamelyik szobatarsadnak vannak baratai masik szobaban, tehat szereztel meg tobb ismerost. Mi a 4. nap vegere egy masik szobaval kertuk, hogy egy helyre tegyenek minket sulikezdesre, mert annyira osszeszoktunj (4 nap alatt :). De ha nem lesz tabor, akkor is ugyanez. A kolibaneg lesz adva elore, hogy kivel leszel egy szobaban. Vele (veluk) osszebaratkozol, aztan a tobbi jon magatol. Az uj ismerosok bemutatnak az o ismeroseikbek es igy tovabb
2017. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja nem azt kerdezted, h a koliban hogyan, hanem a suliban :))) ugyanez... eloszor a kolis barataiddal leszel joban, meg altalaban nevsor szerint osztanak be embereket. En igy baratkoztam. Golyatabor- ismerosok- o ismerosei. Aztan voltak szobafonokok (idosebbek), masik szobak szobafonokei, veluk beszeluk ki a fiuugyeket :) ok bemutattak idosebbeknek... idovel ez kialakul. Legyel kedves es nyitott, mosolyogj. De jo neked, hovy most mesz, ugy megkerdeznem, hogy melyikbe, de gondolom, nem irod le
2017. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt golyatabor. A szobatarsakkal már beköltözéskor jóba lettünk. Aztán telt az idő, és most megyek 2-ba azóta nincs olyan ember akivel ne lennék jóba.
2017. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy hétig nem tudtam nagydolgot végezni, pedig egy szobára jutott egy vécé, tehát még nem is volt annyira gáz.
2017. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!