Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet könnyedén beilles...

Hogyan lehet könnyedén beilleszkedni a gimibe?

Figyelt kérdés
Ha fel tudok oldodni egy tarsasagban, onnantol tudok jofej lenni, de a meg alig ismert emberek fele nem tudom, hogy nyiljak meg. Nagyon szeretnek beilleszkedni. Hogy kezdemenyezzek beszelgetest? Mirol kerdezzek, ha nem akarom untatni az illetoket? Ti h illeszkedtetek be? Elore is koszi. :)

2017. aug. 17. 23:01
 1/6 anonim válasza:
Velem is ez volt! Én kifejezetten nehezen tudok beilleszkedni,barátkozni! Az első fél évig elég nehézkes volt a beilleszkedés olyan fura volt mindenki.De az első fél év után hirtelen minden jó lett elkezdtem barátkozni,már nem voltam ideges,feloldódtam! Fontos ,hogy ne légy ideges! Én nagyon ideges voltam nem tudtam semmilyen témát felhozni... De most már mi így a fiúk egy nagyon jó baráti társasággá kovácsolódtunk és mostmár a nyár nagy részét együtt buliztuk! Hidd el jó lesz az csak megkell ismerkedni az osztálytársakkal...15/f
2017. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%
Legy onmagad az elso benyastol kezdve az elso benyomasnal legy bator s ugy fognak rad tekinteni nem pedig a sarokba leultt egyedul senkihez sem szolo fiura
2017. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen válasz a kérdésedre, de igen, szerintem is már most változtass, mert az elsö benyomás nagyon sokat számit. Én mindig megfogadom, ha uj társaságba kerülök, akkor ugy kell kezdettöl viselkednem, ahogyan szeretném hogy megismerjenek. Ez a beszélgetés téma egyébként nehéz igy látatlanban, biztosan van közös hobbitok vagy érdeklödési körötök. Ha néhány embernek tudod a nevét, esetleg irj rájuk facebookon, akkor nem lesznek ismeretlenek sulikezdésre. De ha te kezdetben nem is hozol fel témát, biztos lesznek olyanok, akiknek be sem áll majd a szája. Csak az a lényeg, hogy te is érdeklödj, ne legyél szükszavu igen-nem válaszokkal.
2017. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lany vagyok xd
2017. aug. 17. 23:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nehéz volt, féltem az elején, amúgy is visszahúzódó típus vagyok. Az első év elég nehezen telt a gimiben, aztán utána lett több lány is, (és egy nagyon jó barátnőm, akivel mindent meg tudunk beszélni és nagyon megszerettük egymást), akivel jól kijövök. Így a végzős év előtt furcsa belegondolni, hogy egy év múlva már nem látjuk egymást az évnyitón.
2017. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is most megyek gimibe, szerintem egy nagyon fontos hogy légy önmagad. Meg mondjuk ha gólyatáborod lesz és mesz is oda akkor ott is tudsz ismerkedni pláne hogy általában egy szobába raknak titeket. Nem tudom, hogy tudod-e a névsort de ha igen akkor próbáld megkeresni az osztálytarsaidat es már alapbol nem olyan ciki ha vmennyit elotte beszelgettetek. Amúgy legtobbszor nem ismerik egymast az emberek szoval ok is izgulnak :) ami már jó kiindulási pont a beszélgetéshez, es azon is lehet egy csomot rohogni hogy milyen hülyeségeket képzeltünk be hogy milyen ciki dolgok fognak tortenni meg ilyenek :'D

Bocsi h ékezetek nelkul irtam. Amugy lány vagyok én is :)

2017. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!