Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat hol tudnék találni?

Barátokat hol tudnék találni?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom,az ismerőseim nagy része vagy dolgozik mindíg vagy családdal van. Néha elmennék ide oda társaságba,sétálni, beszélgetni mindegy, hogy nő vagy férfi. Én 35 éves férfi vagyok.
2017. aug. 19. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj koncertekre,szórakozó helyekre ott lehet ismerkedni. Légy nyitott.
2017. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válassz hobby-t és az hozza magával a többit. Pl.:sport vagy kutyasétáltatàs
2017. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonlóképp vagyok, nem kevés ember vesz körül és mégis alig alakul ki szorosabb kötelék közöttünk (munkahely, lakóhely, régebbi haverok) vagy nincs elég időnk egymásra. Nőkkel talán kicsit jobban megtalálom a közös hangot akár barátilag is (nem mindig csak párkapcsolat céljából), de ettől még nem lóghatok folyton velük, hisz megvan a maguk "női zónája". Ha van kedved írj!
2017. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Psychopathist ***** válasza:

Próbálj meg minél többször olyan helyekre járni,ahol sok ember van. Koncertekre,szórakozóhelyekre,kulturális rendezvényekre stb. Hobbi által is lehet új ismeretségekre szert tenni,sokan barátkozak például konditermekben.


Neten is érdemes körülnézni,beszélgetni.

2017. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek lehetnek jó támpontok, persze a közös érdeklődési kör még nem feltétlenül jelent egyben szimpátiát is. Találkoztam én is kedves, barátságos emberekkel meg ellenszenvesekkel is pl. tanfolyamokon. Az biztos, hogy nem könnyű kiemelni ezeket a friss ismeretségeket a megszokott környezetükből, magasabb szintre fejleszteni őket, nehogy az legyen, hogy csak addig barátkoznak egymással, amíg ugyanarra a helyre járnak.
2017. szept. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átérzem. Ez tök jó... Menj ide, menj oda. De egyedül kimozdulni sem lehet. Most képzeld el, hogy a koncerten egy random ember oda jön... Kellemetlen. Szerezz egy aranyos kutyát, (mindenki szimpatizálni fog vele), tinderezz
2017. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!