Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet találni barátokat...

Hol lehet találni barátokat interneten? 14/L

Figyelt kérdés
Játékokon lehet? És ha igen,akkor mi a neve annak a játéknak? :)
2017. ápr. 30. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
élőben érdemesebb.. interneten lehet egy izzadó szőrös pasi is, úgyhogy inkább menj el kajálni valahova vagy görkori/bicikli és ha találsz valakit beszélgess vele. Vagy valahova kosarazni, focizni és valószínűleg odamegy hozzád valaki. Interneten bárhol lehet még itt is de én már sokat csalódtam.. 16/L
2017. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Inkább nézz körül az osztályodban, az iskoládban, a szomszédban, a templomodban, a közeli művházban.


Úgy nem lehet barátot találni, hogy rámész az oldalra, és ott vár, és máris a barátod...


Kapcsold ki a gépet, és kezdjél el élni! Nézd meg, milyen programok vannak most, a hosszú hétvégén, és vegyél részt rajtuk!

2017. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hotdog pl a legjobb erre

nekem lett onnan pár haverom, sőt, igazából volt, hogy bnőm is onnan volt :) :D

2017. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
pl:itt is lehet csak kell figyelni kikkel :D es a reszletekre is (13/F)
2017. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!