Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Miért zaklat,...

Miért van ez? Miért zaklat, még ő, hogy magyarázzam meg?

Figyelt kérdés
Négy éve ismerem,kislànyként is rossz kislànykorom volt,nem volt minta sem előttem!Négy év alatt a barátom mindig ismerkedik,beszél,bokolsz,flörtölni màsokkal.Na most annyira kivagyok így sincs önbizalmam se.Modt is egy skrizofen emberek beszélget,még ő írogat nekem,zaklat,hogy milyen kapcsolatban vagyok a baràtommal stb.A barátom is írogat ennek a Margitnak.De engem màr kezd elegem lenni,hogy a Margit nem veszi a lapot.Irogat folyton,én vagyok kiakadtva nekem esik rosszul,és nem veszi észre,hogy mi van.Meg én magyaràzkodom ennek a Margitnak,nekem kellemetlen ez az egész hiszen én vagyok megint àtverve is.Tőlem kér szàmon,hogy honnét ismerem a baràtom stb.Engem verték àt,mondtam sajnálatos módon én vagyok az egész szenvedó alanya nem elég,hogy önbizalomhiànnyal küszködött még ez is szépen megírtam,de nem érti meg és most ilyen emberekkel mit kezdjek,ha még ő zaklat nem elég a baj!
2017. aug. 22. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég értelmetlen zagyvaság,amiket írsz...
2017. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Aha, szóval a kurv#pecér párocskád 4 éve más nőket szédít melletted, te pedig még mindig nem vágtad ki a búsba. Ezek után meg is érdemled, te vállalod magadra az áldozat szerepet. Nem az a nő a problémád, hanem az, hogy egy ilyen hulladékkal vagy együtt.
2017. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!