Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Állandóan unatkozom mit tegyek?

Állandóan unatkozom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátaim nem nagyon vannak és mindig egyedül vagyok. Én az az itthon ülös típus vagyok csak akkor megyek ha muszáj amúgy nem nagyon szeretek menni sehova. Ha valakinek van kedve ismerkedni, beszélgetni nyugodtan írjon!

14/L


2017. aug. 22. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
No para, mindjárt kezdődik.
2017. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek, habár én idős vagyok kissé hozzád :)
2017. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvass! Aki szeret olvasni, az soha nem unatkozik.
2017. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen ilyen vagyok én is. Bár próbálom elütni itthon az időt - tudományos jellegű kutatások, olvasás, tanulás -, mégsem ugyanaz mintha elmennék valahova. De nem is vágyom a dohányos, alkoholt vedelő kortársaim társaságára. Kevés a tényleg értelmes kamaszkorú - legalábbis én kevéssel találkoztam eddig.


16/F

2017. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Képezd magad harcossá, ennek a későbbiekben hasznát veszed az életed során. Egy harcos nem ül otthon, egy harcos alig várja, hogy valaki bekóstólja, hogy aztán megmutassa képességeit.

De maradj továbra is csendes harcos, nem kell egozni, csak akkor akad a horgodra egy olyan ember, aki "gyengékre" vadászik, akkor átkapcsolsz harci funkcióra.

Tehát képezd magad türelemmel, ne teljen el nagy úgy hogy nem tettél az egészségedért. Ne unatkozz, nyomj tíz gugolást, takaríts, s menj ki áss egy gödröt... a testedből csinálj fegyvert. Acélos izmokat, combos legyél. Ha érzed az erőt előbújhatsz a barlangból, de már nem nyusziként, hanem farkasként, akiben oroszlánszív dobog.

2017. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már nem kell sokáig unatkoznod, mindjárt kezdődik az iskola. Amúgy fura, hogy csak augusztus 2. felében tetted fel ezt a kérdést. Az olvasást és a filmnézést javaslom.
2017. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5/6 : nem élek ilyenekkel kössz xd
2017. aug. 23. 18:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs, mit. Az emberek az unalmat kiküszöbölik mások provokációjával (akit lehet) minden harcos szembesül az unalom súlyával, ezért az edzés a legjobb, mert beindítja az agyat, s ötletek születnek.

Aki erőfeszítést tesz sorsa jobbítása érdekében, az üres időket nem unalomként éli meg.

Hajrá harcos!

2017. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!