Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarok suliba menni, mit...

Nem akarok suliba menni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam a vagány oszt társak mindig lenéznek sokszor még nem is köszönnek. Vki állandóan leszól engem mert ha vki vmit mond röhögnek mint az idióták ha én mondok vmit akkor meg kussoljak be. Van h a szemem elött mondja egyik oszt társam a másiknam (rólam) h milyen hü.ye meg utálom ezt a gyereket. Persze ha vissza szolok akkor én vagyok a kö.sög. A csajok se bírnak. Meg azzal szekálnak h pupos ge.i. Elegem van. Szeretném ha tisztelnének. Még a tanárom is lehül.ézett. Mit tegyek?
2017. aug. 24. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valts iskolat
2017. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem akarok menni, szóval megértem a helyzetedet. Engem, bár nem piszkál senki, nagyon egyedül vagyok a suliban, szinte senkihez nem szólok. Ráadásul iskolaidőszakban szoktam sokszor depresszív hangulatba kerülni...
2017. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valtsatok sulit... ne menjetek suliba, maradjatok otthon, menhetek dolgozni.... lehetőség adott mindenhez.
2017. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
el kell hogy szomoritsalak kerdezo, a munkahelyeken is ugyanez megy, az elet szar.
2017. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Utplsó,már akinek.
2017. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hanydik év? Gimi? Engem gimi első évében feszt szopattak, azok, akik most a legközelebbi barátaim. Szerintem adj időt a dolognak
2017. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már bocs, de ezzel a fogalmazással és helyesírással nem is lehetsz valami értelmes, mint ex szekált mondom, én sem bírnálak, ha élőben is így beszélsz. Amúgy meg ha nem szekálnak mit rinyálsz? Szard le őket, nem mások véleménye alapján leszel valaki, javíts a tartásodon, edz, tanulj és sokkal több dolog oldódik meg.
2017. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó látom, hogy neked még sohasem szóltak be, vagy szekáltak suliban. Egy iskolásnak hatalmas hason ütés lehet, ha az osztálytársai szemetek vele + a lányok is. Borzasztóan önbizalomromboló, így tanulni se lehet.

És igen is, egy fiatalnak csak is a másik véleménye fontos.

Kedves kérdező. Talán nem a te szinteden állnak az osztálytársaid. Amikor szakmunkásba jártam én voltam az osztályban a legokosabb és ezért olyanokkal illettek, hogy meleg vagyok meg ilyesmi. Semmi alapja nem volt, de ha nem az ő szintjükön mozogsz akkor ki is közösítenek. Mikor átmentem gimibe tanulni az egész osztály a barátom lett, talán mert ugyanolyan értelmiségű emberekkel voltam egy osztályban.

Ha ez így folytatódik tovább suliváltás vagy valami.

Ha szerencséd van és átkerülsz egy másik suliba, akkor ne játszd a megsebesített, kiközösített kis báránykát mert akkor nyílt célpont lehetsz az ottani szekálóknak is.

2017. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!