Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek fiu baratot?

Hogyan szerezzek fiu baratot?

Figyelt kérdés
Sajnos akarkire is baratkemt tekintettem az osszes tobbet akart mint baratsag,es ezert nincs 1diu baratom se,pedig olyan jo lenne....

2017. aug. 29. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy nőt csak szexel lehet kibírni...
2017. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiú lány közt ritka a barátság az egyik fel szíve melyen mindig tobbet akar majd
2017. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Nagyon szeretnék egy fiú havert, barátot, de kezdem azt érezni, hogy ez lehetetlen, mert a másik fél legtöbbször többet érez.. :(
2017. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fekudj le vele az elejen, viszont legyen baromi szar. Harapj a farkara, tenyerelj a golyoira, dugd az ujjad a seggebe. A vegen pedig jegyezd meg, hogy tobbet vartal. Soha tobbe nem akar majd toled tobbet baratsagnal.
2017. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokat vagyok külföldön, szexelni biztos nem fogunk, szóval írhattok ha van kedvetek. 24 éves vagyok.
2017. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sajnos a fiú barát nagyon ritka egy lánynál. Én is próbáltam már lány barátot szerezni, de nem-igen sikerült...

Ha gondolod írj.


14/F

2017. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha gondolod írj.... :D
2017. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem elég sok lány barátom van és a többségükkel sosem akartunk egymástól többet barátságnál. volt persze, akivel egyik vagy másik oldalról, esetleg kölcsönösen több lett barátságnál. a legtöbb és legjobb tartós kapcsolatom is barátságból lett. a legtöbb lány barátommal viszont tényleg nem is vetődött fel, hogy több legyen és a barátságaim többsége jól működik. még olyannal is, akibe egy időben belezúgtam, aztán elfogadtam, hogy nem lesz semmi több és újra csak barátok vagyunk. szóval bármi kezelhető, ha a felek megfelelően állnak hozzá és igazán ápolni akarják azt a barátságot és tesznek is érte.

mondjuk ehhez megfelelő emberek és körülmények is kellenek - meg sok szerencse is.

de azonos nemű barátokkal sem feltétlenül jobb a helyzet. egyrészt az azonos neműek barátságai sem feltétlenül működnek jól és sokáig. másrézt azonos nemű barátok közt is lehetnek akár lappangó, titkolt, vagy felvállalt bik és melegek, szóval ugyanúgy felvetődhetnek ilyen problémák.


minden esetre ne adjátok fel és ápoljátok az emberi kapcsolatokat és törődjetek az emberekkel!

2017. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!