Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit üzenjek a rádióba a...

Mit üzenjek a rádióba a munkatársaimnak?

Figyelt kérdés
pl szép napot, szép délutánt stb jó lesz vagy sablonos ?

2017. aug. 31. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Segítek a válaszadóknak: nem a rádióba akar üzenni a kérdező az ott dolgozó munkatársainak, hanem a rádióban (rádión keresztül) szeretne üzenni nekik. Csak sajnos nem tud rendesen magyarul.

Üzend nekik barátom azt, hogy szép délutánt, és kitartás, mert már csak x óra a meló. Ez nem lesz sablonos. Ha pedig kérhetsz számot, kérj olyat, amit amúgy is óránként lejátszanak. A Despacito tökéletes választás lesz.

2017. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üzend hogy szereted őket

legjobban a vezetőket.

Meg holnap a műszakban tali

Reggel szóljon Feri, Jani, Bali.

A sablonosat kerüljed,

Zöld kezet meg jelöljed.

2017. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello, sziasztok! Nagyon jó a műsor! Nyertem egy frizbit? Jaj de jó, nagyon boldog vagyok, köszönöm! A munkatársaimnak szeretnék egy jó pörgős számot kérni, hogy jobban teljen a munkaidő! Mert ettől aztán csudajó lesz minden! És üzenném nekik, hogy kitartás, és Zoli kollégámnak még annyit, hogy szerintem nem s*gg-fej a főnök, mint ahogy ő állítja, és biztos, hogy nem meleg, hiába is terjeszti ezt.

Ettől aztán garantáltan szórakoztató lenne a nap további része.

2017. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!