Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg idióta lennék, higgyek...

Tényleg idióta lennék, higgyek a munkatársaimnak?

Figyelt kérdés
Szóval az utóbbi időben, elég sokszor mondták rám hogy hülye vagyok, idióta, fogyatékos, downkóros, eszetlen és ehez hasonló jelzőket. És kezdek kicsit félni hogy nem csak úgy a semmiből mondják rám ezeket. Tény hogy nem vagyok egy lángelme, de leérettségiztem(minden4 kivéve a német ami 3) és egy technikusi vizsgát(87%) is megcsináltam, jó emelett minden hülyeségre kapható vagyok... de hát kell a bolondság az életbe.
2016. aug. 6. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
igen, igazuk van hülye vagy
2016. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"jó emelett minden hülyeségre kapható vagyok... de hát kell a bolondság az életbe."


nem, nem kell. De ezek után meglepődsz?

2016. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez felelőtlen gyerekesség ,komolytalanság,csak nem tudják magukat kifejezni rendesen. Változtass rajta. de gondolom nem akarsz mert szerinted "kell a bolondság"
2016. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

24 évesen én is ilyen vagyok, és már rájöttem hogy azokkal érzem jól magamat akik hasonlóak hozzám.

Voltaképpen mindig azok mondták hogy bolond vagyok, meg koraszülött sérült agyú, akik komorok és megemészti őket a világ.

2016. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vidámkodásnak hülyülésnek megvan a maga ideje helye és ez nem a munkahely!
2016. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!