Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Közénk állt a legjobb barátnőm...

Közénk állt a legjobb barátnőm pasija . Mi tevő legyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel 2eve elválaszthatatlanok voltunk, tényleg olyanok voltunk mint két testvér. Tavaly össze jött egy fiúval de annak a fiúnak nem tetszett , hogy annyit együtt voltunk... Mivel osztálytársak voltunk a barátnőmmel így persze , hogy naponta együtt logtunk és néha délután is át mentünk a másikhoz. De nem lehet azt mondani , hogy miattam elhanyagolta a barátját mert akkor is naponta találkoztak , ,végső esetben két naponta...

Tovább tanulás miatt külön iskolába kerültünk a barátnőmmel. Engem teljesen elfelejtett mivel folyton a barátjával van es ha két hetente találkozunk egyszer utána a pasijatol azt hallgatja , hogy folyton velem van... Amikor pedig találkozunk akkor is pár órára , át hívom magamhoz , hogy aludjon itt akkor azt mondja ,hogy nem engedik és végül kiderül ,hogy a barátjánál aludt és amikor megkérdezem tőle , hogy ,,nem úgy volt h nem mehetsz sehova? '' Jönnek a kifogások ,hogy ,,végül este megengedték és nem tudtam neked szólni ne haragudj'' stb stb

Nagyon sokszor beszéltem már vele erről hogy ez nekem nem jó es ugyan olyan régi kapcsolatban akarok vele lenni mint régebben és azt mondta ,hogy igen tudja de mégse valtoztat semmit és elvileg neki se jó így ,hogy nem olyan a kapcsolatunk mint régen... Neha előfordul ,hogy hárman vagyunk( vagyis ugye a barátnőm,pasija és én )és egyszer beszélgettünk és mondtam a barátnőmmel ,hogy esetleg suli után találkozhatnánk egy órára pont úgy végzünk és megszólal a barátja: ,,Azt mégis hogyan szeretnéd megoldani?'' Éreztem a hangsúlyaban ezt a rosszindulatúságot(gyakran előfordul hasonló esetek)... Szóval a lényeg,hogy én már beszéltem a barátnőmmel erről elveszíteni meg nem szeretném ,ha meg szakítanak utána persze lesz ideje rám...Mi tevő legyek?



#legjobb barátnő #elhanyagolás #Legjobb barátnőm pasija
2017. szept. 3. 05:03
 1/5 anonim válasza:
Te nem tudsz már mit csinálni ezzel a hellyzettel ez csak a barátnődön múlik.
2017. szept. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idióta a barátja.... És örül hogy talált egy idióta csajt akit dughat....

Szard le,ne légy lábtörlő....ne alázkodj meg szerintem ...

2017. szept. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is történt nemrég hasonló. Amióta a legjobb barátnőmnek (majdnem 12 éve barátok vagyunk) lett barátja alig foglalkozik velem. Ha ráírok messengeren vagy elhívom valahová azt mondja hogy a barátjával van.

Szerintem ne törődj vele. Ha így viselkedik az az ő baja.

2017. szept. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tavaly óta nem változott a helyzet, miben reménykedsz? Soha nem lesz a kapcsolat olyan, mint régen. A barátnődnek kellett volna több időt szánni rád. Ha esetleg szakítanának, akkor se táplálj hiú reményeket; új fiúnál ugyanez történik.

Különben is: ha lő nincs, szamár is jó?

Te ne legyél az.

2017. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyira elkeserítő ,hogy egyre több az ilyen.. Velem is volt nem egy ilyen, több mint 5 èvig volt nekem is ilyen kaliberű barátnőm ès egy szempillantás alatt fordult meg minden . 1 fiú miatt,aki az exem volt xD Úgyhogy èn konkrètan mentem a levesbe,elèg szèp módon:)) Hiába fájt annyira rájöttem ènis arra,hogy soha nem szeretett úgy..soha nm voltam neki annyira fontos mint ő nekem.. Ès soha nem is volt igazi barát. Pocsèk èrzès ez a fajta beismerès.. Ne fussatok olyan szekèr után ami nem hagyja ,hogy utolèrjètek..

/L

2017. szept. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!