Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen baratno az...

Szerintetek milyen baratno az ilyen?

Figyelt kérdés

7km-re lakik, de tavaly majus ota nem talalkoztunk. Legalabb 10x megbeszeltuk, hogy en megyek oda, ahol o lakik a varosba, es megyunk beulunk valahova beszelgetni. Viszont o mindig lemondja, vagy utolso alkalommal le se mondta, talalka elott 1 oraval hivtam,nem vette fel, irtam neki, hogy akkor keszuljek, de semmi. Ra 4 orara irt,hogy rokonuk jott es nem volt telefonkozelbe.

A legrosszabb,hogy ezeket a talalkakat a legtobbszor o kezdemenyezi,mivel en mondtam,hogy en barmelyik hetvegen tudok ra idot szakitani, o az, aki miatt nem jonnek ossze a dolgok.

Titeket nem bosszantana,hogy 2-3 havonta fellokne,hogy jaj de jo lenne talalkozni,aztan sehol semmi. 24L


2017. szept. 4. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez van velem is, csak én 10 évvel fiatalabb vagyok :D

Én igyekszem eltávolodni tőle, keresek inkább rendes barátnőket, nem olyat, aki füttyent, nekem meg ugranom kéne, aztán lemondja

2017. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem hetente kb megcsinálta ezt. 2 hónapot bírtam így,hogy hetente 1-2 talit lemond amit megbeszéltünk.


MOndjuk mi előtte napi szinten taliztunk,de heti 2x biztos,bepasizott és megbolondult.Utána kezdődtek a tali kérések és lemondások,de én kezdeményeztem legtöbbször.


Írtam neki,hogy vagy változzon meg vagy hagyjuk a barátságot,mert ez minden,de nem az. 2 hónap alatt 1x sem tudott rám szánni 1 órát sem,mikor kiment bokával,lezúzott térddel feküdtem itthon,ért egy kis baleset,de leszart.


Találkoztunk megbeszéltük,azóta változtatott és többet találkozunk,beszélünk.


Én tavalytól biztos nem húztam volna idáig.


Leszar téged,nem veszed észre? Lassan 1,5 éve nem szakít rád egy órát sem. Ő már tavaly sem volt a barátnőd,de szerintem nagyon előtte sem. Ez az igazság.


Ha legközelebb talit kezdeményez akkor megmondod,bocs,de 1,5 év alatt 1x sem sikerült össze hozni,szóval nincs kedvem hozzá,szia.

2017. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!