Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mifele baratno az, aki igy...

Mifele baratno az, aki igy viselkedik?

Figyelt kérdés

Este 7re van megbeszelve egy talalkozas, irtam neki smst, irtam neki facebookon, de arra se kepes, hogy visszairjon.

Volt, hogy jo ideig nem keresett, majd jott azzal, hogy mikor talalkozunk, megbeszeltuk, hogy meg beszelunk rola, de nem lett belole semmi.

Kb fel eve nem talalkoztam vele, folyamatosan beulteti a bogarat a fulembe, hogy talalkozzunk, de nem lesz belole semmi.

Nem lehet tudni nala, hogy tartja-e a magat a megbeszeltekhez, meg amugy is szerdan beszeltem vele utoljara. Semmit nem tudok, hogy pontosan hanykor, merre talalkozunk...


2015. ápr. 25. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

ha tudod, hogy hol lakik menj oda és mond mind ezt a képébe

ne hagyd, hogy szórakozzon veled

2015. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ember! Hányszor írod ki még ezt a kérdést? Tudod mit csinálj?

Töröld az ismerőseid közül. Neki nem hiányzik a társaságod, ettől te nem vagy sz..ar ember, csak szimplán nem vagy fontos neki ennyi. Mi a jó francért vesztegeted az időd olyasvalakire, akinek nem számítasz? Az élet rövid ehhez. Keress új barátokat és foglalkozz azokkal akik neked számítanak és ez részükről is kölcsönös. Nem kell, hogy bántsa az önérzetedet, hogy ő nem akar találkozni veled. El kell felejteni ennyi. Nem benned van a hiba, ő él virtuális életet csupán. Ne rágódj sza.rságokon ne légy hülye. Engedd el ezt a sztorit, millió más ember jön még az életedbe.

2015. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen már eszed.. Nem kell neked több energiát beletenni abba a kapcsolattartásba ami egyoldalú. Írogatod a kérdéseidet, rágódsz, bosszankodsz. Ez is a te energiádat veszi el, a mindennapjaid keseríti meg. Miért? Ha a másik nem akarja, nem kell egymás idejét rabolni, ennyi. Nem bosszankodni kell, hanem elkönyvelni, hogy ennyit is ér az egész kapcsolat mint az ő szava. Helyén kell kezelni.
2015. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!