Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehetne tenni a legjobb...

Mit lehetne tenni a legjobb barátommal? Sajnos kicsit elhízott, de nem vészesen, viszont a cicije nagyon megnőtt. Komolyan mint egy nőnek. Mondtam hogy gyúrjon de nem tud lenyomni 1 fekvőtámaszt sem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
egy 30 éves férfiről van szó. a legjobb barátom. sajnos kicsit sokat eszik, egyszerre 6 burgert is.
2017. szept. 7. 21:09
 1/7 anonim válasza:
12%
Legalább mellbe krhatod.
2017. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Együtt sportoljatok, minden nap +1 fekvő.

Első nap 1 másodiknap kettő....

És nem kéne annyit ennie

2017. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
39%

Kevesebb, de minőségibb kaja (ami nem feltétlenül drágább)

Több mozgás, nem kell egyből fekvőket nyomni ha kövér, előbb fogyjon. 30 évesen a legjobb formájában kéne lennie, erre kéne hatni.

2017. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Én is így kezdtem, egy fekvőt se tudtam csinálni, aztán elhatároztam magam fejben és elkezdtem rendszeresen sportolni. Már nem is az alakomért csinálom, hanem mert jól érzem magam tőle, és a tudat, hogy teszek az egészségemért, pozitív impulzusokat ad.


Ha a legjobb barátod, akkor nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy nem zavarják-e a plusz kilók, nem szeretne-e jövő nyárra kocka hasat stb. Felvethetnéd, hogy te is elkezdesz vele életmódot változtatni, pl. csináljatok együtt valamilyen edzésprogramot, amit utána meg is beszélhetnétek, mi mennyire ment stb. Illetve kereshetnél neten elrettentő anyagokat arról, hogy mit tesz az emberrel, ha napjában több kiló hamburgert zabál és csak ül a seggén egész nap.

2017. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
34%

Zárójel kezd.


https://www.youtube.com/watch?v=dt8AiJMPWtc


:D


Zárójel bezár.

2017. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

A futás a megoldás, első körben: szálkásít, fogyaszt, kardiót javít.

Ha egy nem szálkásabb alkat, rágyúr a zsíros területre, akkor abból nem lesz túl szép eredmény. A zsír sejtek alakulnak át izomrostokká, így alacsony teljesítő képességű (könnyen fáradó) és nagyon szövet jön létre. Magyarán, nem lesz kisebb a melle, csak egy "zsírizom" lesz benne, amit eltüntetni még nehezebb, mint bármi mást...

Továbbá a kalória csökkentése, és a szénhidrát mennyiség bevitele is fontos! Ehhez javaslom ezt az oldalt:

[link]

2017. szept. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénze, akkor kérje személyi edző segítségét. Az tudni fogja, hogy kezdje el az edzést még akkor is, ha nem tud fekvőzni az emberünk.
2017. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!