Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kell engem állandóan...

Miért kell engem állandóan átvágni? Miért beszél meg velem valamit, ha utána úgyis eszébe jut valami más, vagy jön valaki/valami "fontosabb"? 17F

Figyelt kérdés
egy barátnőm már sokadjára beszél meg velem valamit, pl találkozót, filmezést, ilyesmi, de pár órával később, vagy pont aznap lemondja, vagy azt mondja hogy hát az nem is úgy volt, hanem [...], és még sorolhatnám. Elegem van már abból, hogy másodpercek alatt képes elcseszni a jókedvem, flegmázik, bunkózik, máskor meg puszi, ölelés, szeretlek, stb... Nagyon elegem van már! Utoljára 3 napja beszéltünk, akkor csúnyán felcseszett megint egy ilyennel, és elküldtem őt a fenébe és mondtam hogy többet ne keressen se neten, se élőben. Miért csinálja folyton ezt velem?? Jogosan szakítottam meg vele a kapcsolatot? Jogosan akadtam ki, már sokadjára a hülyeségein?
2017. szept. 23. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha hagyod, akkor ne csodálkozz!
2017. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne barátkozz ilyennel. Aki folyton lemondja, az komolytalan és csak szórakozik veled.

Ha időnként közbejön valami, az oké, megesik, de aki ennyire nem képes eldönteni, mit akar, az menjen a francba.

2017. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 én szimplán találkozni szeretnék vele végre hogy tudjunk beszélni, hülyülni stb, egyértelmű hogy bele egyezek és remélem hogy sikerül! -_-

#2 eddig kb 30 alkalommal történt meg ugyan ez, és már nagyon unom... ő volt az egyetlen "normális" barátom, de már ennek is vége...

2017. szept. 23. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!