Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatok mély gondolatú,...

Hol találhatok mély gondolatú, személyiségű embereket?

Figyelt kérdés

Általában szeretek egyedül lenni de néha nagyon hiányzik egy jó barát.Persze ilyenkor tanácsolják azt hogy akkor csak barátkozz.De nekem ez sajnos nem ilyen egyszerű mert nekem a legtöbb ember túl felszínes,egyszerű,középszerű,hamis... stb de leginkább unalmas.Persze tudom hogy ez nem az ő hibalyuk de azért azt se állítom hogy az enyém:)Na meg eléggé örülök is neki hogy eléggé introvertált vagyok erre még ráadásul INTJ személyiségű is szinte el tudok veszni az elmém mélységeiben.

Viszont ettől még nem leszek kevésbé egyedül ami persze legtöbbször nem baj.

De még így is szeretnék beszélgetni sok különböző dologról különböző érdekes nem felszínes emberekkel.

Szerintetek hol találhatok ilyen személyeket akár az internet világában is ?

köszönöm szépen:)


2017. szept. 28. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele, csak INFP. Viszont eddig akiket megismertem, és az elején azt hittem, hogy alkalmasak mély beszélgetésekre, kiderült, hogy annyira nem is illik egymáshoz a gondolatvilágunk, vagy valamiért 1-2 beszélgetésnek elment, aztán álltak is tovább.
2017. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Privát üzenet gomb
2017. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Jelen.
2017. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél eldumálni, írj egy privátot, aztán meglátjuk ki a mélyebb :D
2017. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hát, ha még időm is lenne
2017. szept. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

hibájuk* :D


drága INTJ, csak próbálj meg nem elszállni magadtól

2017. szept. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
INFJ
2017. szept. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Én is szeretek egyedül lenni és elveszni a gondolataim mélységébe, de ez nem ment fel az alól, hogy igenis kapcsolatot kell teremteni az emberekkel az iskolában, a munkahelyen, bárhol.

Egy nagyon jó barátnőm van, vele is leginkább egy üveg bor mellett tudunk csak igazán mélyen beszélgetni és nincs is ezzel semmi baj.

Amondó vagyok egyébként, hogy a személyiséget lehet formálni és kell is. A saját agyadra mész azzal, ha nem vagy képes nyitni emberek felé, akkor sem, ha mindenki mást felszínesnek érzel. Én is azt gondolom, hogy nem ebbe a világba való vagyok, de ettől még képes vagyok elbájcsevegni másokkal a munkahelyemen pl. és jó érzés, amikor látom, hogy jót tettem vele, mert a szürke rutinból felnézett és egy pár percig arról beszélhetett, amiről szeretett volna (unoka, kiskutya, nyaralás, akármi aktualitás). A magyar ember szürke, feszült és goromba. Eltökélt célom színt vinni azon emberek életébe, akiébe lehet. Valakiébe lehet egy-egy kérdéssel, vagy mosollyal, ettől pedig az én baromi mély személyiségem sokkal jobban érzi magát.

Nem szabad mindig a mély érzésekbe és témákba burkolózni, mert ez nem feltétlenül pozitív és egy idő után a beszélgető partner számára is nyomasztó lehet. Sokkal inkább meg kell próbálnod valamelyest kirángatni ebből magadat, hogy a mélységek mellett igenis tudj te is "felszínesen" is boldogulni, vagy is olyan helyzetekben is jól érezni magad, amikben most esetleg nem éreznéd.

2017. szept. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
A "hibályuk" szó, és az, hogy ezt a személyiségtípusos baromságot követed (ezzel együtt elismered, hogy beszűkült vagy, és nem sokszínű) elvette a kedvem attól, hogy megosszam veled csodás és egyedi személyiségem. Nem is tudod mennyit buktál most. :/
2017. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MR.X. ***** válasza:
Üdv.Ha gondolod dobj egy privátot! :)
2017. okt. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!