Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találhatok internetes...

Hogy találhatok internetes barátot?

Figyelt kérdés
szeretnék ismerkedni és kb. velem egykorúakal beszélgetni. én nem találtam olyan oldalt ahol ilyesmit lehet csinalni ugyhogy gondoltam ide is irok hatha valaki tudd segiteni! ja és 13/L.

2017. okt. 3. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akár ezen az oldalon is találhatsz. :)

Én is találtam már neten, de a legtöbb nem tart sokáig.:(

1-2 van akivel még évek után is beszélünk, de csak mert egyidősek a gyerekeink. :)

2017. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen inkább ne ismerkedj a neten. Nem biztonságos. Még felnőtteknek se mindig.
2017. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, írj! 15/L
2017. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Akar itt is .Ha van kedved irj :) 14/L
2017. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Ha gondolod nekem is írhatsz, ha még aktuális :)
2017. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Nekem nagyon sok internetes barátom van, de az a tapasztalatom, hogy csak 1-2 tart több ideig pár hónapnál:(

Ès szerintem ezt nem úgy kell "csinálni', hogy most ráírsz valakire, hogy lesztek-e internetes barátok, stb.èn instagramon vezetek egy elèg nèpszerű oldalt, ès sokan rámírtam, ès aztán jóban lettünk.

Ez magától jön

2017. dec. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Barátokat ne interneten keress! Ahogy előttem is írták: fogalmad sincs, milyen veszélyes!

Ott a suli, ott a lakóközösség, ahol élsz stb. Őket legalább valamennyire ismerik a szüleid.

Sose lesz normális kapcsolatod olyan emberrel, akinek nem nézel a szemébe! Egy ember jelenlétében rengeteg minden van, ami hasznos az életben! Ezek itt a képernyődön csak betűk! Nincs benne semmi szeretet és hihetetlenül ki vagy téve az úgynevezett "verbális bántalmazásnak" is! Nagyon sok itt is a prosztó paraszt.

Azt javaslom, ne légy hülye, az sok van! Okos légy - és SZEMélyes! Nézz a szemébe személyesen!

2018. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Interneten talán az anotalk, ahol elidozhetsz, de ott is sok a rossz akaratu.

15F

2018. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kedves 2. es 7. valaszolo. Koszonom amiert ovni probaltok, de oszinten semmi ujatt nem mondtatok. Pontosan tudom ,hogy mit teszek es mit akarok tenni, emelett vagyok mar olyan nagy ,hogy megvedjem sajat magam is. Egyett ertek veletek ,hogy az internet veszelyes es jobb ha szemelyesen ismerkedunk, de szerintem attol meg ez nem ok arra hogy megse probaljam. Ismerem magam annyira hogy tudjam kivel, mikor es meddig beszeljek, es ha kell mikor alljak le.


Megegyszer koszonom amiert ugy gondoltatok ,hogy egy kicsi butuska kislany vagyok akinek elso dolga a szemelyes adatait leirni. koszonom.

ui.elnezest a helyes irasi hibak miatt,telefonrol irok.

2018. márc. 9. 20:35
 10/14 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egyáltalán nem gondoltam rólad,hogy "butuska kislány" lennél.

Megismétlem inkább a lényegét a veszély nélkül: "Sose lesz normális kapcsolatod olyan emberrel, akinek nem nézel a szemébe! Egy ember jelenlétében rengeteg minden van, ami hasznos az életben!"

Nagyon sok dologról lemaradsz, amikor olyan kapcsolatot keresel, aminek nem része az, hogy a másik szemébe nézel. Rengeteget elárul egy ember tekintete. ÉS! Mivel nőből vagy, sokkal több érzéked van arra, hogy olvass a nonverbális üzenetekből ösztönből, mert a nőknek ez az egyik előnyük a férfiakkal szemben. Sose becsüld alá a női megérzést, ami ezeken az "ösztönökön" alapulnak! Azonban ha nem látod az illetőt, annyit fogsz tudni róla, amit ő mond, márpedig "messziről jött ember azt mond, amit akar".

Nem vagy feltétlenül buta, esetleg tapasztalatlan. Ha azonban azt hiszed, hogy olyan nagyon okos vagy, az nagy bajba sodorhat téged! Sokkal jobb, ha meggondolod a kész válaszaidat - honnan vetted át azokat. :)

2018. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!