Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy találhatok internetes...

Hogy találhatok internetes barátot?

Figyelt kérdés
szeretnék ismerkedni és kb. velem egykorúakal beszélgetni. én nem találtam olyan oldalt ahol ilyesmit lehet csinalni ugyhogy gondoltam ide is irok hatha valaki tudd segiteni! ja és 13/L.

2017. okt. 3. 16:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves 10. válaszolo. mint mar mondtam teljesen egyett értek veled,hogy SZEMélyesen sokkal jobb ismerkedni. Minden szempontból. Nem is írtam volna ki egy ilyen kérdést ha nem lennék rákenyszerülve. Magán életemben sok teher van rajtam emiatt nem tudnek jelenleg barhova is elmenni ismerkedni SZEMélyesen. Emelett csak úgy megemlíteném hogy november óta kezdtem el beszélgetni egy kortársammal, akivel azóta többször is találkoztam es mai napig egyik legmegbizhatóbb és legjobb barátként tekintünk egymásra.

Egyetértek veled,jobb ha SZEMélyesen ismerkesunk es barátkozunk de kilehet fogni a rendeseket is.

Ui.: Mégegyszer köszönöm amiért óvni probálsz,de mint elöbb is irtam már,megtudom magamat is védeni ha kell.

2018. márc. 16. 22:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Haho
2018. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 10. válaszoló. Mint már mondtam,egyetértek veled. De attól még úgy gondolom ,hogy még sokáig eltudnánk ezen vitatkozni. És csak úgy utoljára megemliteném ,hogy még októberben elkezdtem valakivel beszélgetni és mostanra már video híváson keresztül mesélünk egymásnak és már többször is találkoztunk SZEMélyesen és egyik legmegbízhatóbb és legjobb barátom lett.A hét majdnem minden napján beszélünk gondtalanul.

Egyetérek,jobb ha személyesen ismerkedunk de ez nem kizáró ok, arra hogy barmilyen más formában már ne tegyük.

2018. márc. 24. 17:37
 14/14 A kérdező kommentje:
l
2018. márc. 24. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!