Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Heteró férfiként ti adnátok a...

Heteró férfiként ti adnátok a másiknak csokoládét/édességet ajándékba?

Figyelt kérdés
Egyik barátomtól édességet kaptam ajándékba, és kicsit fura volt.

2017. okt. 5. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Azért ennél biztos lennének jobb ötleteim, lehet ismerösöd is 1 csajnak akarta adni, de az lemondta a talit. :)
2017. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En imadom a csokit, mindegy kitöl kapom.
2017. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát b+ ha nincs jobb ötlete, miért ne?!

Nem ettől lesz meleg valaki...

2017. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellett volna, tusfurdot?:D
2017. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan default ajándék, én is mindenkinek csokit veszek akiről gőzöm sincs minek örülne mert ezt általában szeretik az emberek és elfogy.
2017. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
-istenem, ha ennyire zavar, add nekem. Kivéve, ha epres vagy mentás, azokat utálom ._.
2017. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Heteró nőként simán adok más heteró nőnek ajándékba csokit. Szóval ebből a gondolatból kiindulva miért ne adhatna egy heteró férfi is más férfi társának csokit?

Ahogy már többen írták a csoki az egy univerzális ajándék, főleg ha abszolút nincsen ötleted. :D

2017. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, miért ne?

A csoki egy olyan dolog amit a legtöbb ember szeret. Nehéz vele mellé lőni. Nálam mindig van itthon egy-két tábla sima milka hogyha hirtelen kell valakinek valamiért ajándékot adni akkor legyen.

2017. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Simán. Főleg, ha tudom, hogy szereti. (De ha tudnám róla, hogy szereti a virágot, azt is vinnék neki, mert az ajándékozás nem egy társadalmi sztereotípiákra épülő "macsóverseny", hanem a másik ember felé gyakorolt gesztus.)
2017. okt. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, pl egy doboz toffefee vagy más "hétköznapi" csoki oké, a szíves alkalmi bonbonnál már mondjuk furán néznék :D
2017. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!