Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nőként férfinek csokoládét...

Nőként férfinek csokoládét adni ajándékba mennyire illendő? Bővebben a leírásban!

Figyelt kérdés
Végzős egyetemista lány vagyok. Felénk az a szokás, hogy a diplomamunka megvédése után a hallgatók "köszönőajándékot" adnak a témavezetőjüknek. Ez eddig rendben is lenne, de van egy idős (70 körüli) bácsi, aki ugyan nem a témavezetőm, de bő fél évig ugyanabban a laborban dolgoztam, mint ő, és mindig nagyon kedves volt velem. A témavezetőmön kívül még neki is szeretnék egy kis apróságot adni, viszont szerintem nem iszik alkoholt és kávézni sem láttam soha, így valamilyen csokoládéra gondoltam. Szerintetek ilyen esetben ez belefér?
2013. máj. 25. 17:36
 1/2 anonim válasza:
Szerintem egy doboz különleges csokoládénak, egy köszönő képeslappal mellékelve biztosan örülne./ Férfiaknak is szoktak csokit ajándékozni./
2013. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem cukrosbácsi. Értsd: cukros bácsi.
2013. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!