Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnál ha újságolná a...

Hogy reagálnál ha újságolná a legjobb barátnőd, hogy majdnem szén monoxid mérgezést kapott? 17/l (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma meséltem neki. A történet lényegében annyi, hogy az apám dolgozott ezért éjszaka egyedül voltam otthon. Írtam a barátnőmnek, hogy furcsa szagot érzek és nem tudom honnan. Elmentem aludni. Másnap vagyis ma reggel pedig nem voltam valami jól, de amikor kimentem a szobámból, később a lakásból mert dolgaim voltak, jobban letten. Apám tájékoztatott délután mikor hazaértem, hogy ha nem nyitottam volna ki az ablakot akkor valószínűleg reggelre meghaltam volna szén monoxid mérgezésben. Így sem voltam a toppon pedig nyitva volt az ablak, mi lett volna ha zárva.

Mikor újságolom délután barátnőmnek, kb olyan volt mintha nem érdekelné. Chatelni szoktunk facen. Azt is írtam, hogy a könyököm lévő seb szépen lejött, arra reagált, de azt, hogy meghalhattam volna, arra semmi, még egy "Hogy vagy?"-ot sem kérdezett, ellenben abban "XD" jellel, hogy tényleg rosszabb ez mint a könyököm. Túlreagálom vagy tényleg bunkóság a legjobb barátnőmtől?



2017. okt. 7. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal dobd ki, nekem is vannak ilyen ismerőseim, csak lehúzni tudnak, vagy akkor kerülnek elő, ha unatkoznak.
2017. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Azért apád is túlzott rendesen, mert ha komoly széndioxid mérgezés lett volna, akkor te jelenleg kórházban lennék kivizsgáláson. Szóval túlliheged a dolgot.
2017. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De én nem értem, mitől kaptál volna CO mérgezést? Akkor már rég kórházban lennél.
2017. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első: Amíg egy iskolába jártunk minden szuper volt. Mikor elkezdődött az új tanév és külön utakra eveztünk, egyre csökkentek a közös dolgaink és tényleg jó és mély beszélgetéseink. Pedig amúgy még mindig azt mondom, hogy jó ember, empatikus, de... de...


2 és 3.: Több mint 40 éves konvektorom van. 1,5-2 méterre van az ágyamtól, a szobám pedig kicsi. És nem azért vagyok fennakadva ha esetleg kórházba kerülök vagy meghalok mert az ellen nem tudok semmit tenni, meg végül semmi bajom nem lett, hanem csak azon, hogy egy állítólagos legjobb barátnőnek ilyenkor nem kéne megkérdeznie, hogy, hogy vagyok, nincs e semmi komoly? Nem azt mondom órákat erről beszéljünk meg ilyenek, csak ez kb az "XD" jelekkel meg a full más témával pont olyan mintha lesz@rná.

2017. okt. 7. 17:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem hitte el. Én is volt, hogy cseten írtam valakinek, hogy majdnem összeütköztünk egy teherautóval, ő se reagált, beszélt tovább, azt hitte, túlzok, és csak arra utalok, hogy a szar forgalom miatt késünk. De tényleg majdnem ez volt, és mikor mondtam neki megint (mert valamiért szóba került), akkor kérdezte, hogy most tényleg? A legtöbb ember zavarba jön, ha komoly dolgot hall, nem akart megbántani, csak nem tudta, mit mondjon.
2017. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hitte el.

Én sem hinném, ugyanis a szén-monoxidnak nincs szaga, ezért szoktak az emberek észrevétlenül belehalni.

2017. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

összepuszilgatnálak, és örülnék, hogy élsz:)

a barátnőd lehet, hogy nagyon buta azért reagált így, mondjuk ezt a szagos dolgot én sem értem

2017. okt. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szén-monoxidnak valóban nincs szaga, de épp az ilyen halálesetek miatt sokszor szagosítják, úgy tudom.
2017. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Csicsky ***** válasza:
A szén-monoxidnak valóban nincsen szaga, de ha földgáz (metán) elégtelen égéstermékeként kerül a levegőbe, akkor a kísérő anyagoknak (szén-dioxid, szennyezésként jelen lévő kén-dioxid, nitrogén-oxidok, stb.) a szaga elárulja, hogy valami nincsen rendben.
2017. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi a tesómmal kaptunk szén-monixid méregezést még 6 évesen kb. és hasonló volt a helyzet. Csak nekünk az volt a szerencsénk, hogy apukánk otthon volt. Ha ő nem nyitja ki az ablakot és nem visz utána kórházban lehet már nem tudnám megírni ezt az üzenetet. A lényeg, hogy kivizsgáltak ott, vettek vért stb... Asszem pár napig még bent voltunk, közben is vizsgálták és hazaengedtek... De ez már régen volt, nem emlékszem tisztán..lassan 10 éve. 15f
2017. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!