Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnál ha újságolná a...

Hogy reagálnál ha újságolná a legjobb barátnőd, hogy majdnem szén monoxid mérgezést kapott? 17/l (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma meséltem neki. A történet lényegében annyi, hogy az apám dolgozott ezért éjszaka egyedül voltam otthon. Írtam a barátnőmnek, hogy furcsa szagot érzek és nem tudom honnan. Elmentem aludni. Másnap vagyis ma reggel pedig nem voltam valami jól, de amikor kimentem a szobámból, később a lakásból mert dolgaim voltak, jobban letten. Apám tájékoztatott délután mikor hazaértem, hogy ha nem nyitottam volna ki az ablakot akkor valószínűleg reggelre meghaltam volna szén monoxid mérgezésben. Így sem voltam a toppon pedig nyitva volt az ablak, mi lett volna ha zárva.

Mikor újságolom délután barátnőmnek, kb olyan volt mintha nem érdekelné. Chatelni szoktunk facen. Azt is írtam, hogy a könyököm lévő seb szépen lejött, arra reagált, de azt, hogy meghalhattam volna, arra semmi, még egy "Hogy vagy?"-ot sem kérdezett, ellenben abban "XD" jellel, hogy tényleg rosszabb ez mint a könyököm. Túlreagálom vagy tényleg bunkóság a legjobb barátnőmtől?



2017. okt. 7. 16:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%

Mondanám neki: "Egészségedre! Co helyett én azért inkább sütit szeretnék kapni..."

17f

2017. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!