Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Győrben a 14 es busz melyik...

Győrben a 14 es busz melyik iskolához áll meg a legközelebb?

Figyelt kérdés
Reggel 8.04 kor a szeszgyári megállóban egy lány rám kacsintott és kíváncsi lennék, merre mehetett. Vidéki vagyok, 20 f :D

2017. okt. 12. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
8.04-kor tuti nem általános iskolába ment, mennyi idős lehetett? (Győri vagyok.)
2017. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és melyik irányból? Staidon felől a városba, vagy a másik irányból?
2017. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kb 4-5 iskolát érint a vonal, mindkét irányból nézve.

De akár az egyetemhez is el lehet vele jutni (bár kicsit gyalogolni is kell...)


Hány éves lehetett?

2017. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Minimum 17 ,ment árkád felé köszi :)
2017. okt. 12. 14:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Még szép hogy nem alapiskolas, nem vagyok liliomtipró :D kiírnám Győr hallottad volna csoportba, de aztán lehet csak trollkodott velem azt jót nevetne a markában :D Bearanyozta a reggelem de ha kiderülne hogy csak unalamból tette még ezt a szép emléket is elveszteném. Ha így is lenne legalább hadd maradjon meg az illúzió és az önbecsülésem :D
2017. okt. 12. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Hát elég nehéz így valakit megtalálni, de azért kishitű se legyél. Lehet, hogy tényleg bejöttél neki, a lányok többsége nem szokott ilyennel trollkodni. Az sem kizárt, hogy pont ilyen csajt fogtál ki, de ha emlékként akarod megőrizni, akkor miért írtad ki a kérdést? Vagy közben meggondoltad magad? Ott azonnal kellett volna venned a lapot és megszólítanod. Mondjuk én lány létemre sosem kacsingatok senkire. Max. visszamosolygok. Fogd fel úgy, hogy volt egy jó napod, ha már nem mentél oda hozzá egyből. :)
2017. okt. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ennyiből kétlem, hogy meg tudnád találni.

Így végiggondolva, még ha valahogy rá is jönnek, melyik suliba jár, azzal nem hinném, hogy sokkal előrébb lennél.


Egyébként nem is biztos, hogy iskolába ment.

Pl. nem volt első órája, és csak akkor indult otthonról.


Szívesen segítenék meg drukkolok, de nem sok esély mutatkozik, hogy megtaláljuk.


Egyébként egy próbát megér az általad említett csoportban egy bejegyzés szerintem.

2017. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen azért :3 Bőven elég ennyi is. Amúgy azon a napon mindig majd abban az időben járok hátha :D így mindig szépen indul majd, amíg tart a varázsa.

Amúgy nem tudtam mit lépni, hisz a buszon ült én meg a járdán sétáltam. Csak láttuk egymást miközben a busz bekanyarodott és továbbment.

Viszont a vonaton találtam egy aranynyakláncot, így azt kiírtam a Győr hallottad volna csoportban, hogy kinek hiányzik az a nyaklánc, azzal az utóirattal, hogy keresném azt a lányt a buszról :D

De ha nem lesz semmi akkor se szomorkodom, mert igazán nincs miért ^^

2017. okt. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!