Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy visszakapjam...

Mit tegyek, hogy visszakapjam a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
A volt legjobb barátnőmmel több mint egy éve nem beszéltünk, mostmár apróságnak tűnő dolgon 'kaptunk össze', én letöröltem őt, mire ő letiltott engem, így eltelt több mint egy év, nekem végig nagyon hiányzott, de nem mertem ráírni, mindig ő volt kettőnk közül ilyenkor a kezdeményező, azonban most ő sem keresett. Több mint egy év után tudtam meg azt a hírt, hogy az édesapja meghalt. (Nem tőle) De ebből kifolyólag ráírtam, szerettem volna beszélni vele, nagyon hidegen és semmitmondóan válaszolgatott vissza, ezt annak könyveltem, hogy gyászol, és ez természetes is. Azonban miután már feloldott, rámentem az adatlapjára és rengeteg új képe volt amin kicsattanóan mosolyog, pózol stb, és sok barátnője írt kommentet, amire szintén hatalmas jókedvvel válaszolgatott vissza, az instagramját is megnéztem ezek után, szintén ilyen képek voltak, csak még több, semmi jele a szomorúságnak, és ezt a rengeteg képet mind az édesapja halála után 1 hónappal csinálta.Tudni kell, hogy ő nagyon családcentrikus volt, ha már az egyik családtagjának csak a feje fájt, meg volt őrülve, annyira aggódott, és annyira szomorú volt. Én körülbelül négyszer is írtam neki, hogy bármikor írhat, ha kedve tartja, illetve próbáltam vele beszélgetni, de nem sok sikerrel, most már azóta is eltelt egy hónap, ő azóta sem keresett, viszont boldogabbnál boldogabb képeket rak ki a barátjával. Normális, hogy valaki ilyeneket csinál mikor ilyen szörnyűség történt vele? Szerintetek próbálkozzak még, vagy inkább hagyjam? Velem mindig olyan kedves volt, és most olyan mintha megőrült volna, kifordult volna magából, de nekem nagyon hiányzik, és nagyon egyedül érzem magam mert ő volt az egyetlen igazi barátnőm, viszont ez az új énje nagyon nem tetszik nekem.
2017. okt. 16. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha az életben bármilyen emberi kapcsolatot szeretnél tisztázni-rendezni, akkor azt mindig személyesen tedd szemtől szembe és sose pötyögve vagy telefonon, ami szánalmas-megalázó!
2017. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek, de manapság már a legtöbb ember nem személyesen beszél, egyébként én nagyon szívesen mondanám el szemtől szembe a dolgokat, de ha nem beszélünk meg találkozót "pötyögve" akkor értelemszerűen nem tudok vele találkozni, a telefonszámát már nem tudom, mert megváltozott, és elég homályosan emlékszek az útra ami az ő lakhelyéhez vezet, de ha el is jutnék oda, nem szeretném őt váratlanul letámadni.
2017. okt. 16. 22:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó, látom az értelmi szinted, köszönöm szépen, de tőled nem várok több "tanácsot". Nem tudom, te mit szólnál, hogyha meghalna az édesapád, és a több mint 1 éve nem látott barátod/barátnőd csak úgy meglátogatna miközben lehet, hogy a világ végére kívánnád? Képzeld, sok ember nem szereti a váratlan vendégeket, és tudom, hogy barátnőm sem szereti, illetve ha már úgy tűnik, hogy beszélgetni se akar, akkor vajon mennyire örülne, hogy csak oda beállítok? Ne okoskodjál már kérlek, ha ennyire hülye vagy, és nekem fontos lett volna, ha valaki valami értelmeset ír, de amit te írsz annak semmiféle értelme nincsen.
2017. okt. 16. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad inkább,ha valaki hidegen semmitmondóan válaszol akkor nem kedves neki a jelentkezésed.Ezt tapasztalatból irom,mert pár éve én is elveszitettem azt akit a legjobb barátnőmnek gondoltam.Neki is teljesen új egyénisége lett,a közeli városba költözött,ott új társaságot alakitott ki.Időnként összefutunk,köszönünk egymásnak,még beszélünk is néha.Azelőtt ez nem igy volt,mert nekem annyira rosszul esett,amit csinált,elfordult tőlem(azt hittem a szivem szakad bele),hogy inkább semmibe vettem,elkerültem,nem köszöntem neki.A látványától is sirógörcsöt kaptam,eszembe jutottak a régi szép emlékek és ez nagyon fájt.Jó idő múlva megbocsájtottam neki,de egyikünk sem akarta már a barátságot helyreállitani.Visszagondolva jobb is,hogy igy történt.Kellett kis idő,hogy összeszedjem magam,de mostmár kezdenek kivirágozni az emberi kapcsolataim,sok új embert is megismertem.Lesznek a te életedben is még szép barátságok, új ismeretségek.Mindennek a kulcsa,hogy nyitott legyél azok befogadására.Tudom nehéz egy barát elvesztése-én is átéltem,de ilyenkor a legjobb elfogadni az egészet és idővel elfognak halványulni az emlékek,mert te magad is más emberré válsz a tapasztalatok által.
2017. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Pofibuki" már a neved alapján is tudnom kellett volna, hogy mekkora egy bunkó ember vagy, és hagyjam teljesen figyelmen kívül amit írsz, tanulj meg először normálisan írni, ha ennyire nem érted amit leírtam akkor miért szólsz hozzá a dologhoz??? A sértések amiket nekem szántál teljesen leperegnek rólam, mert egy szó nem igaz abból amit írtál, csak magadat mutattad ezzel be.

És utolsó válaszoló, neked nagyon szépen köszönöm a kedves, és őszinte soraidat! :)

2017. okt. 17. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pofibuki hogy te mekkora egy suttyó ember lehetsz, bár a neved és írásod alapján nem lehetsz több 13nál...

amúgy én azt mondom, hogy még talán egyszer írj rá, hátha azóta megváltozott a hozzáállása, ha arra se úgy válaszol ahogy te régebben megszoktad akkor inkább tényleg hagyd

2017. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!