Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? (Miért érzem azt, hogy a barátomat is "elfelejteném" csak azért, hogy visszakapjam a legjobb barátomat? )

Figyelt kérdés

Volt egy fiú az életemben, aki nagyon fontos volt nekem. Most is nagyon fontos, de ő már utál, mert összejöttem az egyik jó barátjával, miközben tudom, hogy ő szerelmes belém. De én szeretem a barátomat. Viszont... nagyon, nagyon, nagyon hiányzik a legjobb barátom, és a sírás kerülget, amikor elmegy mellettem köszönés nélkül, vagy véletlenül megláttam egy régi beszélgetésünk részletét és hatalmas fájdalom van a mellkasomban? Szörnyű érzés... Nem tudom, hogy feladnám-e érte a kapcsolatomat, mert mint mondtam szeretem a barátomat, de egyszerűen én ezt már nem bírom, nagyon rossz ez az egész.


Mit tennétek a helyemben? Kit "választanátok"? Teljesen el vagyok veszve....


16L



2013. nov. 1. 20:51
 1/4 kíváncsicska ***** válasza:
100%

Szerelmek jönnek mennek, a barátok melletted maradnak (ha igaz barátokról van szó).DE a srác nem csak a barátod akar lenni,te is említetted szerelmes beléd.Tehát ha szakítasz azzal, akibe szerelmes vagy a barátod nem kapod vissza a régi formában.Ha te csak barátként gondolsz rá, ő meg szerelmes beléd.

Én voltam olyan helyzetben, hogy barátomnak gondoltam egy srácra,eljártunk ide-oda.Én csak barátként gondoltam rá ő szerelmes volt.A Szervezett egy szülinapi bulit egy haverjával, én ott összejöttem a zenésszel (aki ma a férjem) és a mai napig nincs normális baráti kapcsolatom a sráccal :(

2013. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És sajnálom, hogy veled (is) ez történt. :/
2013. nov. 1. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes beléd, akkor az már több, mint barátság. Gondolod, hogy ha szakítanál a szerelmeddel, akkor ugyanolyan lenne a kapcsolatotok a legjobb barátoddal? Szerintem semmi sem lenne a régi. Az kellene, hogy ő továbblépjen. Viszont ha azt látja, hogy miatta szakítasz a barátoddal, akkor mint minden reménytelen szerelmes, azt hinné, hogy mégis leehet köztetek valami. Új reményt kapna, előadná, hogy oké, akkor maradjunk csak barátok, de titkon tovább vágyna utánad és előbb-utóbb ugyanitt kötnétek ki. Szerintem a szakításnak nem lenne pozitív eredménye. Inkább valahogy fel kéne puhítani a legjobb barátodat, és megértetni vele, hogy köztetek soha semmi nem lesz, viszont a barátságotok értékes mindkettőtöknek, inkább tartsátok meg azt, ő meg próbáljon valahogy továbblépni.
2013. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen, a barátom is azt mondta, hogy inkább hagyjam most egy ideig, és akkor talán továbblép.. Remélem tényleg így lesz!

2013. nov. 1. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!