Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak kocsmában...

Hogy barátkozzak kocsmában vagy bulikon?

Figyelt kérdés

Egy félévre egyedül maradtam, és hetente járok különböző szórakozóhelyekre, hátha találok haverokat magamnak. Mindenki átnéz rajtam, én meg képtelen vagyok megtenni az első lépést, korábbi rossz tapasztalatok miatt. Előfordul, hogy véletlenszerűen valakivel egymásra mosolygunk, de senki nem kíván barátkozni. Mindig úgy megyek haza, hogy magamat ostorozom, hogy milyen szerencsétlen vagyok, talán a külsőmmel van a baj, talán azzal ahogy viselkedek, pedig alapból nagyon elégedett vagyok magammal. Próbálok olyan helyekre járni, ahol hasonló zenei ízlésű embereket találok. Hol van a hiba? 20/L


U.i

Légyszi ne írjatok privátban, köszi


2017. okt. 21. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
kocsmában a legjobb ismerkedni! :) főleg ha van biliárdasztal! nem pedig mindenféle nyálas sejpítős bulikban!
2017. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És egyedül nem szégyellsz elmenni ilyen helyekre?

Ezen nagyon csodálkozom. Én volt már, hogy voltam egyedül moziban, múzeumban, tömegrendezvényeken, mint pl. tűzijáték, volt, mikor kicsit kellemetlenül éreztem magam amiatt, hogy mindenki látja, hogy egyedül vagyok, de azért annyira nem zavart, hogy ez visszatartott volna.

Ámde egy kocsmába, szórakozóhelyre nem tudnék elmenni egyedül. Ott már nagyon kínos lenne, hogy egyedül vagyok.

2017. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb menj be egy kocsmába és kiáltsd ezt: mindenki italát én fizetem! Rögtön lesznek haverjaid. :)
2017. okt. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csináltam ezt a módszert, de nem nagyon jött be :D Ha gondolod bulizzunk együtt, ha nem zavar h férfi vok :D (25)
2017. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!