Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyek jóba vele? (A...

Hogy legyek jóba vele? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Van ugye egy illető akinek tudom a nevét stb...én elég jól ismerem és ő is engem. Beszélni nem beszélünk de én nagyon szeretnék vele jóba lenni.tudom nekem kell kezdeményezni de hogy? Előre köszi a válaszokat.☺

#barátság #ember #jóba_lenni_vele
2017. okt. 21. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Fiú/Lány vagy? Korod? Hogy ismeritek jól egymást, ha sohasem beszéltetek?

Amúgy keress egy közös témát, és írj rá (esetleg ha van egy közös barátotok, kérdezz rá az illetőről), aztán továbbviheted azzal, hogy mi érdekli még? mit szeret a szabadidejében csinálni? jövőbeli tervek? milyen sorozatokat/könyveket/filmeket szeret? Ezekről mindenki szívesen beszél.

Ha elakadna a beszélgetés, akkor pedig kérdezz vissza egy korábbi témáról. Pl. említette, hogy szereti az állatokat, akkor megkérdezheted, hogy van-e neki.

Remélem tudtam segíteni.

2017. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!