Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utólsó év a suliból. Hogy...

Utólsó év a suliból. Hogy legyek azzal a lánnyal jóba akivel egész eddig nem kedveltük egymást?

Figyelt kérdés
Most mentem 8.-ba és utolsó évem van ezért akarok ezzel a lánnyal kicsit jóba lenni mert mégis az osztálytársam és bármennyire se kedvelem mégis azt érzem hogy tök jófej lehet.. Lehet hogy hülyeség amit írok.. Meg van rá az OKOM hogy miért utálom enyire de ezen változtatni akarok.. Szerintem tök más a személyisége mint nekem és szőke. De azt szereti ha megnevettetik vagy ilyesmi.. Nem azt akarok hogy lb-k legyünk csak barátok akik suliba beszélnek vagy fb-n . Valami ötlet hogy hogy kezdhetmék el vele beszélgetni vagy nevetni?? Vagy valami ötlet??

#hogy lehetnék vele jóba
2016. szept. 17. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem tök más a személyisége mint nekem és szőke."


:D

2016. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

"Meg van rá az OKOM hogy miért utálom enyire de ezen változtatni akarok.. Szerintem tök más a személyisége mint nekem és szőke."


És az az OKOD, hogy MÁS a SZEMÉLYISÉGE és hogy SZŐKE? Ez? Ennyi? Ezért utálod? Te nem vagy százas! Tudod hány ember van, akinek más a személyisége mint neked, és szőke? Most azokat mind utálni fogod? Nem értelek! Miért? Miért baj, hogyha szőke? De hisz rengeteg szőke ember van! Őszintén, van barátnőd, aki szőke? Ha van, akkor valójában azt is utálod, csak játszod neki az eszed? Mi lenne, ha téged meg azért utálnának, mert barna a hajad? Ha a tanár ilyesmiért adna 1-est, tökre fel lennél háborodva!


A másik meg, hogy persze hogy más a személyisége! Más a személyisége, mert egy másik személyiség! Tudod, ő nem te vagy, úgyhogy nyilván nem ugyanolyan a személyiségetek! Azéért utálod, mert nem olyan, mint te? Ez most komoly? Te képes lennél egyáltalán társadalomban élni felnőtt korodban?

2016. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkivel jóban lenni attól még, hogy egy év múlva alig fogtok találkozni.
2016. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első és Második!!


Semmi bajjom nincs azzal hogy szőke vagy ha más a személyisége!!!! Nem vagyunk egyformák!!! De te olyan fogyatékos vagy hogy ha elolvasnád amit írtam képzeld nem az az okom rá hogy szőke meg hogy más a személyisége!!! De vannak itt fogyatékosok hogy csak leírnak valamit és nem is értik a kérdest!!!! NEM AZ AKOM RÁ MERT SZŐKE MEG MÁS A SZÉMLYISÉGE!!!!!


Szeretnék vele jóba lenni beszlgetni... ÖTLET????

2016. szept. 17. 13:52
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm a válaszodat!!!


De mégis az osztálytársam és én nem az vagyok aki haragba elváljon... :/

2016. szept. 17. 13:54
 6/10 anonim ***** válasza:

"De te olyan fogyatékos vagy hogy ha elolvasnád amit írtam képzeld nem az az okom rá hogy szőke meg hogy más a személyisége!!!"


Bocsi, félre értettem. Így lehetett kivenni az írásodból.


"Meg van rá az OKOM hogy miért utálom enyire de ezen változtatni akarok.. Szerintem tök más a személyisége mint nekem és szőke."


látod? Itt olyan, mintha konkrétan az lenne a problémád, hogy más a személyisége és szőke. De akkor szerencsére nem ezzel van a baj. De írtad, hogy van rá okod, amiért utálod. Esetleg megtudhatnánk, hogy akkor mi is az okod rá, hogy utáljad?

2016. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Nagyon szépen leoltottad az egyes, illetve kettes válaszolót. De először tanulj meg fogalmazni, magad érthetően kifejezni, utána oszd az észt másoknak. Egy kicsit ha visszaveszel az arcodból, az biztosan az előnyödre válna.

A kérdésre válaszolva, nem kell mindenkivel baráti viszonyt ápolni, viszont akivel ápolsz, az értékes, és stabil legyen. Döntsd el, hogy valóban megakarod e ismerni, tényleg nyitni akarsz e az irányába, ha igen, akkor add a tudtára. De csak amiatt, mert ez az utolsó év, ne erőltesd, mert nem sok értelme van.

2016. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De miről besszéljek vele hogy legyek vele nyitott???
2016. szept. 18. 11:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért, a mostani barátaid fel hogyan nyitottál régebben? Velük mikről szoktál beszélgetni?
2016. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszii :))


Csak az a baj hogy nehezen lazulok el nem tudok egy vicet hozzárakni vagy hülyülni.. :( Vagy nem érdekel a téma vagy nem tudok hozzászolni..

2016. szept. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!