Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet kezelni amikor...

Hogyan lehet kezelni amikor több barátodról kiderül hogy teljesen félreismerted?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok. Az elmúlt 1-2 hónapban több barátomat is elveszítettem, mert valahogy most mutatják meg a foguk fehérjét. Több éve ismerjük egymást. Az egyik lány barátomról kiderült, hogy prosti, ami teljesen ütközik az értékrendemmel mert nem éhezik meg semmi csak a fél milliós kabátért megéri. Egy másik barátomról kiderült, hogy mindeddig csak a feszültséget gerjesztette mások között. És még van egy két ilyen eset. Tudom, hogy ez hosszútávon jobb lesz mert nem igazi barátok így, de nagyon fáj, hogy fogynak az emberek az életemből.
2017. okt. 23. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket építsd le, de nagyon gyorsan, mert nem barátok, hanem vámpírok. Aztán/vagy már közben keress normális, kedves embereket. Merthogy vannak ilyenek is.
2017. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!