Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél, ha az egyik...

Mit tennél, ha az egyik legjobb barátodról kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés
jelenleg ebben a cipőben vagyok. a környezetemben mindenki azt mondja, hogy ne is álljak szóba vele többet. egy-két haverja is lekopott. szerintem ez szemét dolog 17/F

2016. júl. 28. 18:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Cserben hagyni egy barátot nem szép dolog.


Nem változna semmi.


23/F

2016. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásul venném és ennyi. Nem tudom, min változtatna ez egy barátságban.
2016. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy maradnék a barátja, és hogyha ő mondta el, akkor ez elég nagy bátorságot vett igénybe a részéről.


Meg ha tényleg a barátodnak tartod, akkor maradj mellette és segítsd, szüksége lesz rá.

2016. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%

Nekem a legjobb haverom meleg. Ugyanúgy viselkedik mint más "normális" ember. Elején mikor kiderült furcsa volt a hejzet, de utánna rájöttem, hogy mielőtt kiderült volna akkor is a legjobb haverom volt és ha eddig is normális emberként viselkedett akkor utánna mért viselkedne másként?

Tarts ki mellette hisz tényleg szüksége lessz rá.

2016. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

Kiderült.Továbbra is a legjobb barátom.És nagyon szerencsésnek érzem magam,hogy Ő-t a legjobb barátomnak tekinthetem,mert egy rendkívül értékes ember.

Nem mondom,hogy könnyű volt anno megemésztenem,de ma már csak azt nem értem,hogy anno miért voltam ezen kiakadva.

Ha értékes ember a számodra,akkor kit érdekel,hogy melyik fronton harcol a szerelem háborújában. :) Hűűűű,ezt de szépen írtam! :D

2016. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nálam is megtörtént ez :) bár azóta már külön váltak útjaink, nem emiatt történt, hanem iskolát váltott.. a mostani legjobb haverom pedig biszex.. szóval az sem tudom mennyire kevésbé fura egyeseknek.. :D nekem egyik se volt zavaró :)
2016. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
élném tovább az életem.. Mégis mi mást tehetnék?
2016. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
köszönöm. szerintem igazatok van. csak nem értem, hogy a környezetemben mért mindenki annyira szűklátókörű
2016. júl. 28. 19:11
 9/23 anonim ***** válasza:

+1


Csatlakozom a tobbiekhez.

2016. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék. De ezen kívül nem történne semmi.
2016. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!