Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálják ezt az osztály...

Miért csinálják ezt az osztálytársaim? 14/L (hosszú)

Figyelt kérdés
Az osztályból van néhány nagyon jó barátom akikkel mindig együtt vagyunk álltalában.Mi vagyunk a "hülyék" akik a nagymenők ellen szegültek és úgy döntöttek azt csinálnak amit akarnak.Például le merünk ülni a földre ha nincs hely,be merünk vizibombázni rendesen nem úgy,hogy "jajj csak vizes ne legyek".Vagy egyszer az osztálykiránduláson bele mentünk a szökőkútba mert a tanár nem ért oda időben.Mindig amikor ez van mi jól érezzük magunkat egy ideig csak aztán jönnek és nekialnak parádézni,hogy mi milyen gyerekesek meg hülyék vagyunk.Nem értem miért csináljak,mi sem megyünk oda hozzájuk,hogy már megint az 500adik hülye gyereket szedik össze az utcáról,ők mégis mindig beleszólnak abba amit mi csinálunk.Szerintetek miért?Mit kéne csinálnunk hogy akadjanak le rólunk és a saját dolgaikkal foglalkozzanak?

2017. jún. 21. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Levegőnek nézed őket és csinálod tovább, amit eddig is csináltál. Még csak oda sem fordulsz, egy szót sem szólsz, tényleg mintha észre sem vetted volna őket. Ennél jobban semmi sem működik.
2017. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ti sem nagyon tartjátok tiszteletben, h a többi osztálytársatok milyen. Pl. ha vízibombáztok akkor gondolom fittyet hánytok arra, h a víz kire szökik és kire nem. Ha én nem szeretném, h rám menjen a víz, akkor nekem se tetszene, h a többiek csak azért sincsenek erre tekintettel... Alkalmazkodás mindenki részéről!
2017. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

1.Válaszadó

Szerintem ez egy elég hülye ötlet.

Szóljatok nekik, hogy hagyják abba, és ha nem állnak le, ti se hagyjátok őket.

2017. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!