Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magányos vagyok, nincsenek...

Magányos vagyok, nincsenek barátaim, hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan barátokat akiket hasonló dolgok érdekelnek mint engem. Külföldön élek (Svédország) és nagyon gyakran költözünk,így sehol nem tudok tartós kapcsolatot kialakítani...


Nagyon szeretek olvasni meg rajzolni, és imádom a klasszikus zenét (ami miatt az osztálytársaim különcnek néznek)Szeretem a csendet meg a spirituális dolgokat, de attól még szeretnék néha egy jót beszélgetni valakivel. Ott ahol én lakom senkinek nincs hasonló érdeklődési köre, csak a telefont tudják bámulni egész nap.

Mindenki szerint túl érett vagyok a koromhoz, szerintem kicsit más dolgokat szeretek mint a többség, ennyi.


Van valakinek javaslata? Hogy tudnék igazi jó barátokat szerezni?


13/L



2017. nov. 1. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nincsenek barátaid mert magányos vagy egy olyan idegen helyen mint Svédországban. Ugyanis kevés a magyar. Gyere vissza ha barátok kellenek vagy tanulj meg svédül akkor lesznek. De te döntésed nem véletlen.
2017. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, és komoly válaszokat várok, akinek nincs értelmes gondolata az inkább ne írjon...
2017. nov. 1. 14:06
 3/4 anonim válasza:

Hat ha a környezetedben nem tudsz senkivel barátkozni akkor megpróbálkozhatnál egy netes baráttal is.Hidd el ott könnyeben találsz hasonló érdeklődésű embereket

15/l

2017. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, egy netes oldalon nagyon kedves levelezőtársakat találtam a saját korosztályomból:)))
2017. nov. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!