Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magányos vagyok nincsenek...

Magányos vagyok nincsenek barátaim csak haverjaim akikkel néha elnevetgélek, hogy szerezzek barátokat? Esetleg próbáljam meg interneten? 16/L

Figyelt kérdés
A helyzet az , hogy magántanuló vagyok így az iskola kizárva és faluban lakok ráadásul egy elég kis faluban ahol szinte csak idősek élnek. Nem jut semmi az eszembe...kérlek segítsetek. Köszi.

2015. okt. 30. 18:07
1 2
 1/17 Szilvia0313 válasza:
Én szívesen lennék a barátnőd!
2015. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Igazából fogalmam sincs, minek írok ide, ugyanis sajnos nem tudok segíteni. Csak annyiban tudok hozzászólni a témához, hogy szerintem neten csak felszínes kapcsolat jöhet létre. Csak most pont ugyanilyen hangulat tört rám, és veled egyidős vagyok,szóval gondoltam, kifejezem együttérzésemet. Faluban, magántanulóként valóban nagyon nehéz személyesen ismerkedni, szóval neked tényleg neten kell próbálkozni. Jó tanács a jövőre nézve: ne maradjatok sokáig a chat szintjén, hanem hamar térjetek át skype-ra vagy telefonra, mert ha legalább egymás hangját és azonnali reakcióit halljátok, már az nagyon sokat segíthet egy barátság építésében és megőrzésében.

Kitartást! Biztos, hogy fogsz találni barátot! Akár többet is. :)

2015. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2 :)
2015. okt. 30. 19:02
 4/17 anonim ***** válasza:
Énis szívesen barátkoznék Veled :)
2015. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is faluban lakom! :/ És nekem sincs egy barátom sem de leszarom! :D Nem lakunk mi egy faluban? :D: D

15/L

2015. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A Kérdezőnek, vagy az 5. válaszolónak lenne kedve barátkozni velem? :)
2015. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tuti perverz állat vagy! :D: D
2015. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Vagy szimplán valaki aki szeret barátkozni :)

Persze ha olyan lányról van szó, nincs kizárva a perverzkedés, de alapból senkivel nem az a célom :D

2015. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Félel a perverzektől! :D De szerintem a rib**oknak bejön!:D
2015. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja és egy felnőtt csávó miért akar barátkozni 15-16 éves lányokkal? Erre egy szó van:PERVERZ ÁLATT! :D Vagy felteszem a kérdést még egyszer és IGEN vagy NEM el lehet válaszolni! :D PERVERZ VAGY? :D: D
2015. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!