Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nálatok már volt ilyen érzés?

Nálatok már volt ilyen érzés?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van 3 barát. És innen 2-en(szóval akik rajtam kívűl vannak) elkezdenek haverkodni, cimbizni egymással és a 3. egy kicsit kirekesztik. Nem nagyon, társalognak, hülyéskednek 3-an, de látni, hogy ők 2-en NAGY haverok lettek. Remélem érthető. Na és a 3. személy pedig elkezd mondjuk az 1. barátjáért harcolni. Ez amolyan versengéd, hogy ő az én legjobb barátom, stb. Mert nálam, most ez van, és egy kicsit irritáló. Ti hogy oldottátok meg ezt a helyzetet, hogy mindenki "egyenlő" legyen?
2017. nov. 2. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam oviskodni.

Azzal haverkodok aki velem is.

Ti tök aranyosak vagytok, csak ügyesek legyetek, azért ha lehet vigyázzatok magatokra, jó?

2017. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Öhm, ezt nem érted. Egy kicsit tompítottam a kérdésen. Szóval néha kirekesztenek, pl focizunk, és ők mindig együtt vannak egy csapatba, stb, szóval mindig együtt lógnak.
2017. nov. 2. 18:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó pár sor valami irónia volt?
2017. nov. 2. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem? Okéé...

Ha nem tudod értelmezni sem mit írok, fel sem fogod, miért írod rá azt egyből hogy én nem értem?

De tegyük fel, nem értem. Hogy várod el hogy értsem ha a kérdésen tompítottál? Ha tompítod a kérdést, számítanod kéne vele hogy lesz aki nem érti.


"Az utolsó pár sor valami irónia volt?"

Rohadt nagy irónia volt, konkrétan a pofádbaröhögtem mert annyira gyerekesek vagytok, és azon is szakadok hogy fel sem fogod mit írok.


Leírom újból ugyanazt:

Ha valaki nem akar velem barátkozni, akkor én sem barátkozok vele. Ha valaki ellök magától, nem futok utána, mert nem vagyok gyökér.

2017. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos nem egészen idevágó, de próbáld ki, amit én is: pár hétig nem mentem sehová a szokásos helyek közül és nem is hívtam senkit semmiért. Kíváncsi voltam, ki fog keresni. Meglepődtem! Próbáld ki te is. Ha ők nem (az nem ér, ha valamiért szükségük van rád) akkor ejtsd őket.
2017. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi a segítő választ! Az a helyzet, hogy az egyik barátom nem a közlembe lakik. Így csak nagyobb szünetekben találkozunk.
2017. nov. 2. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!