Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy lány milyennek akar tünni...

Egy lány milyennek akar tünni egy srác szemébe?

Figyelt kérdés

Vagánynak? Kedvesnek? Romantikus lelküünek? vagy milyennek?

Válaszaitokat köszönöm :)



2017. nov. 4. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahány lány annyiféle stílus
2017. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem baj , kíváncsi vagyok , a lány kicsit durva , de nagyon cuki is , és sötét szőke a hajszine :)
2017. nov. 4. 21:40
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja , és fontos megjegyezni hogy nem csücsürítős és pucsitos képeket rak ki facebookra , meg nem is olyanokat amivel... khm.. tudjátok mire öszpontosit.
2017. nov. 4. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
wtf. melyik lány?? ezt honnan a fenébõl kéne tudjuk? könyörgöm, gondolkozz mielõtt kérdést írsz ki:(
2017. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Attol még hogy te nem tudod , biztos vannak nálad okosabbak akik eljutna arra a szintre hogy ne mások hibáit kersik hanem probálnak válaszolni , ha meg nem , akkor tovább lépnek, ennyi! :D
2017. nov. 4. 22:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos médiumok...

sajnállak téged, kedves kérdezõ! De értelmetlen kérdésre nem lehet válaszolni, bármilyen okos is legyen valaki...

2017. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hibáidat kerestem, hanem arra világítottam rá, hogy egy fikarcnyi értelme sincs a kérdésnek.
2017. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk kitalálni, hogy az a lány milyennek akar tűnni. Te meglátsz egy csajt az utcán, honnan a francból tudnád hogy milyennek akar tűnni?

És a válaszolókat is teljesen félreértetted.

2017. nov. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jóvan :( De... tippeket ha írnátok azt meg köszönöm :)
2017. nov. 5. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!