Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most konkrétan mit akar...

Ez most konkrétan mit akar jelenteni? 18/l

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem haza Angliából, 1,5 hetet töltöttem ott az egyik fiúbarátomnál és folyamatosan próbált a kedvemben járni. Volt, hogy megláttam valamit és mondtam, hogy de jól néz ki, annyira megkósolnám. Erre a srác megvette nekem, pedig mondtam, hogy nem kell rám annyit költenie. Sokat segített nekem angolban, ha valamit nem értettem, ő elmagyarázta, de amikor megkérdeztem, hogy ő akar-e magyarul tanulni, akkor furán nézett rám és nemet mondott :D

Amikor meg elmentem, akkor megölelt és azt mondta, hogy kedvel.


Tudom, hogy ez buta kérdés, csak nem tudom hova tenni a viselkedését. Pedig mind a ketten mondtuk az elején, hogy a távolság miatt nem jövünk össze és csak maradunk barátok.


2016. júl. 2. 11:12
 1/5 anonim válasza:
Ez most konkrétan azt akarja jelenteni, amit leírtál és ami elhangzott... Kedvel, tetszel neki, de valószínűleg a nagy távolság miatt nem jöhettek össze, mert hidd el annak az ég világon semmi értelme nincs. 18 éves vagy, találsz magadnak itthon is fiút, akivel még találkozni is fogtok tudni.. :)
2016. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg akart volna húzni.
2016. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Add meg az elérhetőségeit, már régóta próbálok szerezni egy brit havert magamnak !

17/l

2016. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne SZERINTED mégis mit jelent... Ne legyél már hülye. Pasiból van és az érzések meg nem úgy működnek, hogy megbeszéljük, nem lesz több...
2016. júl. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as.


Szerezz magadnak, az internet rengeteg lehetőséget nyújt erre.

2016. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!