Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek a helyzetzel?...

Mit kezdjek a helyzetzel? Beleszerettem volna? 15l

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimit és kolis is vagyok, ahogy az osztályból egyébként mindenki. Körülbelül mindenki megölel mindenkit, viszont van egy velem egyidős lány egy másik iskolából, akivel szintén jóban vagyok. Amikor vele ölelkezek totál mást érzek, mint mással, nem is tudom leírni. Neki most lett vége a pár hetes, egyébként első kapcsolatának, a srác nagyon megbántotta.

Év eleje felé a szomszéd szobában, ahol össze szoktunk gyűlni csoportosan lányok, volt egy bizonyos beszélgetés, ahol valaki megkérdezte, hogy ki az aki "kipróbálná" lánnyal is. Hárman mondtuk azt, hogy igen. Egy másik lány, Ő és én. Erre valaki megkérdezte, hogy egyébként összejönnék-e lánnyal. A harmadik személy azt mondta, semmiképpen sem, viszont Ő azt, hogy ha úgy érez akkor igen. Egyébként én is azt mondtam.


Én viszont nem tudok mit kezdeni azzal, amit érzek. Semmiképp nem akarom elmondani.


Mit tegyek?Szerintetek beleszerettem volna? 15l


2017. nov. 11. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldött neked jeleket?
2017. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vonzódsz hozzá, de az is valami.
2017. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg viszonzatlan, amit érzek. Mondta, hogy amikor a sráccal meg akarta beszélni a dolgokat, akkor konkrétan a képébe röhögött, de ha komolyan bocsánatot kérne tőle az a srác akkor megpróbálná újra kezdeni, mert szereti...
2017. nov. 12. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!