Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleszerettem a legjobb...

Beleszerettem a legjobb haveromba. Vajon ő mir érez?

Figyelt kérdés
Ki szeretném deríteni hogy ő csak barátságot érez e irántam vagy ő is többet érez. Először azt hittem hogy fellángolás de nem jiszem hogy egy fellángolás több mint fél éve tartana. Nagyon szeretem teljesen őszinték vagyunk egymással. Emlékszem amikor megismertem tetszett neki 1 lány akit mindig szóba hozott de fél éve se híre se nyoma.
2017. febr. 27. 12:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mit*
2017. febr. 27. 12:44
 2/11 A kérdező kommentje:
15/L
2017. febr. 27. 12:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Vlszeg több is lehet köztetek, a fiúk sokkal hajlamosabbak a barátságot feladni a szerelemért, mint a lányok.
2017. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Félek neki elmondani. Ha mondjuk elmondanám már lehet nem viselkedne velem úgy ha mondjuk ő mégsem érezné azt amit én.
2017. febr. 27. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Arra van esély, de így a lehetô legrosszabb ahogy most van. Te szereted ôt, és együtt akarsz lenni vele, de ô ezt nem tudja, és így csak emészted magad. Normális barátság ebbôl így már nem lesz. Az egyetlen megoldás tehát, hogy veszel nagy levegô, bátorságot összeszeded és elmondod neki, amit érzel. Csak nyerhetsz vele. Ráadásul mégiscsak férfibôl van, még ha fiatal is. Nem hiszem, hogy visszautasít.

De ha nem is akarod elmondani így nagy hirtelen, adhatsz neki jeleket. Gyakran keresed, rámosolyogsz sokszor, keresed a tekintetét, megfogod a kezét, ilyesmi.

2017. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy levegôt*
2017. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! :)
2017. febr. 27. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Az összes komment én voltam, nagyon szívesen.:D:)
2017. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyébként hogy viselkedtek egymással? Mármint van, hogy így picit tovább ölelkeztek vagy hosszan néztek egymás szemébe? Szerintem figyeld meg a jeleit, a testbeszédét.

Mindenképp azt mondom én is, hogy ezt nem lehet sokáig magadban tartani, mert szenvedni fogsz egyre jobban, és lehet, hogy tök feleslegesen, mert az is lehet, hogy te is bejössz neki. Vagy az is, hogy eddig még nem gondolt arra, hogy lehetne több köztetek barátságnál, miután elmondod neki, nem is fogja olyan lehetetlennek érezni.

Viszont a harmadik lehetőséggel is számítani kell, hogy a válasza nemleges lesz, mert az is megtörténhet.

És akkor viszont nagyon nehéz onnan folytatni a barátságot, ahol tartottatok. Neki is fura lesz, és te pedig csalódott leszel.

Már velem is volt ilyen, és csak úgy tudtam elfelejteni, hogy nem beszéltünk. Szóval van benne kockázat, de az az egy biztos, hogy a mostani helyzet nem nem igazán fenntartható számodra érzelmileg.


És a másik, hogy szerintem ne is elmondd neki, hanem éreztesd vele. Mondd neki, hogy szeretlek, öleld meg sokszor, persze ne vidd túlzásba, de érted... és lásd a reakcióját. Főleg, hogy azért kell bátorság ahhoz, hogy szemtől-szembe elmondd. Vagy mondjuk akkor is elmondhatod, ha adja magát a helyzet, péládul: - Szeretlek, - Én is téged, - Viszont én azt hiszem, hogy jobban, mint egy barátot. Vagy bármi... mondanám, hogy igyatok egy kicsit, de azért ez 15 évesen nem olyan jó ötlet. Szurkolok nektek. :)

2017. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megfogadom a tanácsokat. Mondjuk az alkoholos ötlet nem olyan rossz.. De azért azt sem lehet túlzásba vinni. Nyáron sokkal többet fogunk találkozni szerencsére. Már tervezzük a nyarat.De az meglepett hogy ő nyáron sokkal meszebb lesz másik városba és akkor kérdeztem rőle hogy ott van e valami hotel mert úgx is megyek és akkor ott aludnék,és erre azt mondta hogy ne hülyéskedjek mert majd nála alszok. Ez is lehet valami jel féle nem?
2017. febr. 28. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!