Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megérné visszamenn...

Szerintetek megérné visszamenni a régi sulimba? (Idén váltottam sulit) Ott szinte mindenkivel jóban voltam, de már régóta átt akartam menni egy másik suliba.

Figyelt kérdés

Szeretek itt lenni. De sajnos úgy érzem hibát követtem el. Az új sulimban eléggé egyedül érzem magam, mindenkinek van szinte egy kisebb “bandája”.

Őszintén fogalmam sincs mit tegyek. Próbáljam jól érezni magam, és jobban barátkozni, vagy inkább menjek vissza a régi sulimba.


2017. nov. 12. 18:05
 1/3 anonim válasza:

Kort kèrhetek? Így nehèz lesz vàlaszolni.

Minnèl kissebb vagy annàl könnyebben baràtkozol. Ha most vàltottàl sulit , ne add fel rögtön. Próbàlj beilleszkedni , baràtokat szerezni , legyèl nyitott az újdonsàgokra. Ha nem csinàlsz semmi ökörsèget , szerintem itt is lesznek majd baràtaid. Hajrà! ;)

2017. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok :)
2017. nov. 13. 18:45
 3/3 anonim válasza:
Megértelek,ugyanez van velem. Lett néhány barátom,de nem érzem jól magam a "bandák" miatt. Már pszichoszomatikus tüneteim is voltak,vágyok vissza a régi sulimba. Én szerintem félévkor visszamegyek. Te is várj félév végéig,de ha még akkor se érzed jól magad fogd magad,hivd anyud és menjetek be a régi sulidba beszélni az igazgatóval. Hidd el ha a régi sulidba szerettek,ott volt egy olyan összetartó osztály amiért megéri visszamenni menj. Tanulni ha akarsz ott is tudsz,hiszen ha egy jó környezetbe vagy akkor sokkal könnyebb a tanulás. Sok sikert,bárhogy döntesz. És hogy tudd egy nagyon jó osztályba nincsenek olyan szoros bandák,egy jó osztályba mindenki szivesen beszél mindenkivel,és nem panaszkodik az egyik banda az osztály másik felében lévő bandára. Szóval mindent az egészségedért,és a lelkiállapotodért,mert tanulni ha akarsz tudsz a régi sulidba is. Én szurkolok neked! ^^
2017. nov. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!