Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bár eddig csak lányokkal volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bár eddig csak lányokkal volt kapcsolatom, régóta foglalkoztat a téma, hogy milyen lehet egy másik fiút leszopni. Szerintetek megérne egy próbát, vagy maradjak meg a fantázia szintjén?

Figyelt kérdés

A fiatal srácokat is megnézem magamnak, nem csak a lányokat. Ha valamelyik tetszik, akkor elképzelem, hogy milyen lenne, ha bekaphatnám a szerszámát és a számba élvezne...

De eddig csak játszadoztam a gondolattal, talán túl sok bennem a gátlás ilyen téren. Ti hogyan cselekednétek?



2015. dec. 12. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre valók a különböző gloryhole-ok ott bemész és arc nélkül megteheted amit szeretnél, ha nem tetszik kijössz és senki nem tudja meg, hogy ott voltál.
2015. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De max csak olyan srác farkát venném a számba, aki bejön nekem. Mint ahogy a lányok közül is válogat az ember.


Amúgy 26F vagyok

2015. dec. 12. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Előfordulhat, hogy csak kíváncsiság, de talán van benned némi biszex hajlam. Talán érdemes lenne kipróbálni, de ez nem olyan egyszerű. Nincsen senkinek sem a homlokára írva, hogy benne lenne-e ilyesmiben. Viszont az úgy szerintem nem sokat ér, hogy egy olyan srácot szopsz le, aki nem tetszik és érzelmi kötődés sincs. Vagy tetszen az illető vagy érezz is iránta valamit, szerintem.
2015. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!