Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az idegesítő, ha egy barátod...

Az idegesítő, ha egy barátod minden nap beszél veled/rád ír, vagy inkább jó érzés, hogy gondol rád?

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A barátomat zavarja amiért keresem a társaságát, és írok Neki...
2017. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Soha nem voltak igazi barátaim. Mostanában lett egy, és rettenetesen félek attól, hogy elveszítem :(
2017. nov. 22. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít ha nem értik meg hogy nem akarok épp beszélgetni. És a hülye messengeren el sem lehet rejteni ha fent van az ember...
2017. nov. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt érzem, hogy ignorál engem. Siet, hogy nehogy legyen alkalmam megszólítani. Viszont ha utánaszólok, nem küld el, hogy ne beszéljünk... lehet nem akar megbántani. Vagy csak paranoiás vagyok (remélem)
2017. nov. 22. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne logj annyit rajta ha a kereses nem kolcsonos
2017. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában nem zavar, csak ritkán, ha nagyon rossz kedvem va, fáradt vagyok meg minden bajom van, de akkor sem mutatnám neki semmi pénzért, mert a lelkem mélyén tudom, hogy nem miatta van rossz kedvem és nem érdemli meg, hogy bántsam.
2017. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!